Finské bydlení promyšlené srdcem
800 200 666
Domovská stránka Kupujeme byt Postup koupě

Pořiďte si byt s YIT

Pomůžeme vám s bezproblémovou koupí bytu

obr1

První schůzka
a nezávazná rezervace

Na schůzce vám náš prodejce představí naši nabídku projektů a vyslechne si vaše přání. Pokud společně vyberete konkrétní byt podle vašich představ, můžete si ho na pár dní nezávazně rezervovat.

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Všechny body smlouvy projednáte s prodejcem, obě strany si ujasní všechny informace, které bude obsahovat budoucí smlouva. Budete mít dopředu jasno a společně smlouvu podepíšete.

obr2
obr3

Upravte si byt podle svých představ

Proces klientských změn umožňuje vybrat si podlahy, dlažby, dveře a další vybavení vašeho budoucího bytu. Standardní vybavení je v ceně bytu a je možné ho vybírat jen v určité fázi dostavěnosti projektu. Můžete si vybrat také ze široké nabídky nadstandardních doplňků za předem stanovenou cenu.

iconCamera

Stavba pod kontrolou

V průběhu stavby budete vždycky v obraze. Na našich stránkách najdete aktuální fotografie a živé záběry z kamer, které 24 hodin denně dokumentují proces výstavby.

Podpis kupní smlouvy

Po kolaudaci hotové stavby a po zaplacení kupní ceny společně podepíšeme kupní smlouvu. O proces zápisu do katastru se postaráme my a vy se můžete už jen těšit na své nové bydlení.

obr4
obr5

Předání bytu a nastěhování

Náš manažer péče o klienty se s vámi po koupi domluví na termínu předání bytu. Při přejímce bytu zkontrolujte, zda vše vypadá a funguje, jak má. Případné nedostatky budou zapsány a odstraněny.

iconTools

Kdo se bude starat o dům

Bezproblémový chod domu bude mít na starosti smluvená správcovská firma. Přesné detaily spolupráce se dohodnou v rámci setkání Společenství vlastníků jednotek, jehož se stanete členy.


Tipy pro výběr nového bydlení

obrRound1
1
Nemovitosti hledejte na ověřených realitních serverech a k dispozici vám je i široká nabídka projektů YIT na našich stránkách.
obrRound2
2
Kromě velikosti bytu věnujte pozornost i celkovému stavu, vybavení a přidané hodnotě, jako terasa či garáž.
obrRound3
3
Dejte si pozor na majetkoprávní vypořádání nemovitosti. Zajímat by vás měla také energetická úspornost.
obrRound4
4
Byty v novostavbách jsou proti starším bytům energeticky méně náročné. Investované peníze se tak rychleji vrátí.