Finské bydlení promyšlené srdcem
800 200 666

Suomi Hloubětín

Etapa 3 – Turku

106 bytů Prohlédněte si je →
106 garážových stání  

Stav projektu

Prodej bytů byl již zahájen - vyberte si ze široké nabídky

turku-2-update

Lokalita s budoucností

Příjemné bydlení v sousedství Rokytky s novou infrastrukturou a veškerou občanskou vybaveností. Jednotlivé etapy výstavby mají nejen finské srdce, ale i jména po významných finských městech. To je nová čtvrť Suomi Hloubětín v Praze 9.

 
Zdravotní klinika v sousedství
Pošta 10 minut MHD
Nákupní centrum 10 minut autem
Rokytka příroda a cyklostezky

Život je víc, než jen pěkný byt

Není náhoda, že třetí etapa Suomi Hloubětín nese jméno podle slavného severského přístavu TURKU, historického hlavního města celého Finska. TURKU, to jsou dva šestipatrové a dva pětipatrové domy, které ve svém centru ukrývají prostorné patio připomínající severskou přírodu. Podoba celého areálu vychází z klasického severského architektonického stylu. Čisté linie, kombinace světlých barev s tmavými i polozapuštěné balkony, které dotváří vzhled fasády, vše odkazuje k přímosti a jednoduchosti skandinávské architektury. K finskému stylu patří neodmyslitelně i ohled na životní prostředí, všechny budovy jsou proto navržené jako nízkoenergetické.

Čtyři budovy etapy TURKU nabídnou celkem 106 bytových jednotek, ze kterých si vyberete, ať už hledáte byt 1+kk nebo 5+kk o rozloze až 142 m2.
Ve společném suterénu bude k dispozici adekvátní počet parkovacích stání a pro vaše návštěvy a známé budou připravena venkovní místa k zastavení.

Víme, že bydlení si pořizujete pro život, a tak jsme budovy vybavili i dostatkem úložných prostor, kočárkárnami i speciální místností pro mytí domácích mazlíčků nebo cyklistických kol. Ta může přijít vhod třeba po návratu z výletů po okolní přírodě. Pokud zrovna nemáte chuť vyrazit do blízkého parku, můžete si vychutnat pohled do zeleně z pohodlí domova. Každý z bytů má totiž vlastní balkon nebo předzahrádku.

Výstavba etapy TURKU byla zahájena na podzim 2016, k nastěhování bude připravena na přelomu podzimu a zimy 2018.
 

Proč si vybrat YIT?

Moderní skandinávský design

Energeticky úsporné stavby

Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

Vlastní financování projektů

Vlastní financování projektů

Vše stavíme z vlastních
prostředků

discount_icon

Nastěhováním to nekončí

Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

Rádi zodpovíme Vaše dotazy a domluvíme si s Vámi osobní schůzku.

Zavolejte nám zdarma
 
800 200 666
Byt je přidán mezi vybrané byty

Informace o zpracování osobních údajů pro výše uvedené účely najdete zde.