Lokální stránky:
Corporate site:

Jednoduché kroky jak si pořídit byt YIT

Pro mnohé z nás může být rozhodnutí o pořízení nového bydlení naročným a komplikovaným momentem. V následujících pěti bodech vám ukážeme, že vše může být velmi jednoduché a nákup nového bytu jen příjemným zážitkem nebo se prostě spolehněte na profesionální přístup jednoho z našich poradců.

PRVNÍ SCHŮZKA A NEZÁVAZNá REZERVACE

Na schůzce vám náš prodejce představí naši nabídku projektů a vyslechne si vaše přání. Pokud společně vyberete konkrétní byt podle vašich představ, můžete si ho na pár dní nezávazně rezervovat.

 

 

 

SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ KUPNÍ

Všechny body smlouvy projednáte s prodejcem, obě strany si ujasní veškeré informace, které bude obsahovat budoucí smlouva. Budete mít dopředu jasno a společně smlouvu podepíšete.

UPRAVTE SI BYT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Proces klientských změn umožňuje vybrat si podlahy, dlažby, dveře a další vybavení vašeho budoucího bytu. Standardní vybavení je v ceně bytu a je možné ho vybírat jen v určité fázi dostavěnosti projektu. Můžete si vybrat také ze široké nabídky nadstandardních doplňků za předem stanovenou cenu.

podpis kupní smlouvy

Po kolaudaci hotové stavby a po zaplacení kupní ceny společně podepíšeme kupní smlouvu. O proces zápisu do katastru se postaráme my a vy se můžete už jen těšit na své nové bydlení.

Předání bytu a nastěhování

Náš manažer péče o klienty se s vámi po koupi domluví na termínu předání bytu. Při přejímce bytu zkontrolujte, zda vše vypadá a funguje, jak má. Případné nedostatky budou zapsány a odstraněny.

Dokumenty

Tipy pro výběr nového bydlení

1. Nemovitosti hledejte na ověřených realitních serverech k dispozici je vám i naše široká nabídka projektů YIT na našich stránkách.

 

 

2. Kromě velikosti bytu věnujte pozornost i celkovému stavu, vybavení a přidané hodnotě, jako terasa či garáž.

3. Dejte si pozor na majetkoprávní vypořádání nemovitosti. Zajímat by vás měla také energetická úspornost.

4. Byty v novostavbách jsou proti starším bytům energeticky méně náročné. Investované peníze se tak rychle vrátí.

Kontaktujte nás

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Moje oblíbené ()

Nemáte vybrané žádné oblíbené.

  

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...