Všechny výhody nájemního bydlení s YIT

Nájemní bydlení s YIT je tak snadné a pohodlné. Stačí si vybrat byt k nájmu z naší nabídky, poslat poptávku a my společně s vámi vše zařídíme. Navíc u nás získáte řadu dalších výhod jako pojištění domácnosti nebo přístup do portálu YIT Plus.

imagenw7tp.png Zařízený byt v novostavbě

Dbáme na to, abyste měli veškeré potřebné pohodlí. Námi nabízené nájemní bydlení zahrnuje byty vybavené minimálně kuchyňskou linkou a vestavnými skříněmi. Na výběr jsou i plně vybavené byty.

imagenw7tp.png Pojištění domácnosti

Nemusíte sami hledat výhodné pojištění, které pokryje rizika spojená se zodpovědností za škodu a pojištění domácnosti. U nás při podpisu nájemní smlouvy rovnou podepíšete i pojistnou smlouvu.

imagenw7tp.png Servisní služby

Pokud se vám v bytě cokoliv rozbije nebo vyžaduje servis, vždy se o vše postaráme za vás. Nemusíte na nic čekat. Stačí nám zatelefonovat, my vše zařídíme.

imagenw7tp.png Klientský portál YIT Plus

Na našem speciálním online portálu YIT Plus najdete vše na jednom místě: smlouvu, vyúčtování, informace o čištění garáží, setkání se sousedy i výhodné nabídky od našich partnerů. Tedy vše, co potřebujete pro bezstarostné nájemní bydlení.

imagenw7tp.png Spolehlivé jednání

Zakládáme si na přátelském a otevřeném přístupu. Na dotazy a žádosti reagujeme včas a naši odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru vše promptně řeší k vaší spokojenosti.

imagenw7tp.png Správce bytu na telefonu

Nájemci je k dispozici jemu přidělená kontaktní osoba, která operativně řeší veškeré záležitosti spojené s nájmem. Máte tak zajištěno bezproblémové užívání nájemního bytu bez starostí a s kompletním servisem.

imagenw7tp.png Smlouvy na jednom místě

S námi nemusíte mít strach, že nedohledáte nájemní smlouvu, předávací protokol nebo vyúčtování. Všechny své dokumenty najdete v osobní složce na portálu YIT Plus.