Lokální stránky:
Corporate site:

.

VSTUPTE DÁL

Tento stylový mezonet je ideální volbou pro milovníky otevřených prostor a
neobvyklých řešení. Byt vás uvítá vzdušnou vstupní halou, ze které se dostanete do rozlehlého druhého patra. To poskytuje dostatek prostoru i pro

velkou rodinu, která se může zabydlet v pěti místnostech. Nejvýraznějšími prvky mezonetu jsou tři rozsáhlé terasy s krásnými výhledy, infrasauna a velká okna, zaručující osvětlení bytu přirozeným světlem.

INFRASAUNA

KRÁSNE VÝHLEDY

PŘIROZENÉ SVĚTLO

ŠIROKÝ PROSTOR

TŘI TERASY

MOŽNOST VÝBĚRU PODLAH A DVEŘÍ

K NASTĚHOVANÍ V LEDNU

OBČANSKÁ VYBAVENOST

.

Nádherné terasy. Večeře při západu slunce.

Terasa - JV

Tato terasa je svou rozlohou téměř 60 m2 největší ze všech tří. Orientovaná je na jihovýchod, a tak je osvětlená především dopoledne. Terasa nabízí krásný výhled na zeleň parku Kavalírka a zaručuje tak oddych od rušného města. V létě si tu můžete vychutnat klidnou víkendovou snídani a užívat si při ní prvních paprsků slunce. Večer se terasa může proměnit v místo plné pohody a zábavy, třeba při grilování s partou přátel. 

Terasy - SZ

Na opačné straně mezonetu se nacházejí dvě další terasy se severozápadní orientací, z nichž můžete každý večer pozorovat západ slunce. Větší z teras (43 m2) je ze strany krytá, čímž vám zaručí vytoužené soukromí. Navazuje přímo na obývací pokoj a můžete si zde užít ničím nerušené posezení s rodinou. Na menší terasu (19,7 m2) se dostanete přes jednu z ložnic, může se tak stát vaší vlastní oázou klidu ve velkém bytě – perfektní pro večer strávený nad knížkou a sklenkou dobrého vína. Z obou teras se otevírají výhledy na přírodní památku Skalka, na bílé zdi Indonéského velvyslanectví či na centrum Prahy, jemuž dominuje Žižkovská věž.

• • •

TALO KAVALÍRKA

Tento byt je součástí projektu TALO Kavalírka, nacházejícím se poblíž parku Kavalírka a Klamovka. Architekti projektu vycházeli z jednoduchého severského designu, který se projevil v členění oken, výběru kvalitních materiálů a barvy fasády. Pro zobrazení více bytů v TALO Kavalírka, přejďete na projekt.

přejít na PROJEKT

Kontaktujte nás

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Moje oblíbené ()

Nemáte vybrané žádné oblíbené.

  

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...