Lokální stránky:
Corporate site:

O nás

Vše o YIT

„YIT je finské bydlení promyšlené srdcem.“

O společnosti

1. února 2018 se spojily společnosti YIT a Lemminkäinen. Od tohoto data působí obě společnosti pod názvem YIT. Nově utvořená YIT je největší finská stavební společnost. Našich 10 000 profesionálů vytváří společně s našimi klienty funkčnější, atraktivnější a udržitelnější města i prostředí k životu. Působíme v jedenácti zemích: Finsku, Rusku, Švédsku, Norsku, Dánsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, České republice, Slovensku a Polsku. Společně nabízíme různorodé služby a inovativní řešení v oblasti rezidenčního developmentu, realizace komerčních prostor a modernizace projektů. Díky naší všestrannosti vynikáme zejména ve schopnosti realizovat náročné projekty zaměřené na rozvoj měst a regionů. YIT Stavo, vznikla spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008.

Naši zaměstnanci disponují vysokou kvalifikovaností a dlouholetými zkušenostmi. Garancí špičkových služeb je nejen systém kvality ISO 9001:2001, ale také mezinárodní know-how, šetrný přístup k životnímu prostředí i inspirace skandinávskou architekturou.

V rámci certifikace systému IMS disponujeme certifikáty:

ISO 9001 2018    ISO 14001 2018    ISO 18001 2018    OHSAS 18001 2007

Politika integrovaného systému

společně jsme YIT VIDEO

Historie

„Naší vizí už od vzniku je být průkopníkem ve vytváření a udržování příjemného prostředí k životu.“

Společnost YIT oslavila v roce 2012 sto let svého úspěšného působení ve Finsku i dalších zemích. V průběhu století rostla YIT spolu se svými zákazníky a stále rozvíjela své služby až do dnešní podoby, kdy úspěšně podniká v řadě oblastí.

 

Podívejte se na bohatou historii YIT

Sense and Sensibility - Rozum a cit

Bydlení promyšlené srdcem

Při rozhodování o novém bydlení jsou důležité obě strany mince – jak rozumové (a rozumné) zvažování ceny, lokality, vybavení i dostupnosti, tak naše vlastní pocity z bytu i lokality, přání a představy vysněného bydlení a mnoho dalších emotivních pochodů.

Ve YIT chceme vždy propojit obě strany, aby bydlení splňovalo všechny vaše racionální požadavky, ale zároveň vás naplňovalo vnitřně a s klidem jste o svém bytu mohli říct, že tady jste doma. Rozum a pocit jsou pro nás stejně důležité a vždy by měly jít a fungovat ruku v ruce.


Podívat se na video

Obchodní údaje

Společnost YIT Stavo, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 80847. Dokumenty jsou uloženy ve sbírce listin a ve společnosti. 

YIT Stavo, s.r.o.
PPF Gate
Evropská 2690/17
160 41  Praha 6 


IČ: 26420562, DIČ: CZ26420562 
Bankovní spojení: 5010019648/5500, Raiffeisenbank a.s.

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...