Local sites:
Corporate site:

Vše o YIT

„YIT je finské bydlení promyšlené srdcem.“

O společnosti

YIT Stavo, vzniklá spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008, realizuje a prodává vlastní rezidenční projekty v atraktivních lokalitách na území Prahy. Při výběru lokalit jsou důležitými kritérii občanská vybavenost, snadná dostupnost do centra a blízkost přírody.

Naši zaměstnanci disponují vysokou kvalifikovaností a dlouholetými zkušenostmi. Garancí špičkových služeb je nejen systém kvality ISO 9001:2001, ale také mezinárodní know-how, šetrný přístup k životnímu prostředí i inspirace skandinávskou architekturou.

V rámci certifikace systému IMS disponujeme certifikáty:

ISO 9001 2008     ISO 14001 2004     OHSAS 18001 2007

 

Politika integrovaného systému

Obchodní údaje

Společnost YIT Stavo, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 80847. Dokumenty jsou uloženy ve sbírce listin a ve Společnosti. 

YIT Stavo, s.r.o.
BLOX
Evropská 2758/11
160 00  Praha 6 


IČ: 26420562, DIČ: CZ26420562 
Bankovní spojení: 5010019648/5500, Raiffeisenbank a.s.

Historie

„Naší vizí už od vzniku je být průkopníkem ve vytváření a udržování příjemného prostředí k životu.“

Společnost YIT oslavila v roce 2012 sto let svého úspěšného působení ve Finsku i dalších zemích. V průběhu století rostla YIT spolu se svými zákazníky a stále rozvíjela své služby až do dnešní podoby, kdy úspěšně podniká v řadě oblastí.

 

Podívejte se na bohatou historii YIT

Sense and Sensibility - Rozum a cit

Bydlení promyšlené srdcem

Při rozhodování o novém bydlení jsou důležité obě strany mince – jak rozumové (a rozumné) zvažování ceny, lokality, vybavení i dostupnosti, tak naše vlastní pocity z bytu i lokality, přání a představy vysněného bydlení a mnoho dalších emotivních pochodů.

Ve YIT chceme vždy propojit obě strany, aby bydlení splňovalo všechny vaše racionální požadavky, ale zároveň vás naplňovalo vnitřně a s klidem jste o svém bytu mohli říct, že tady jste doma. Rozum a pocit jsou pro nás stejně důležité a vždy by měly jít a fungovat ruku v ruce.


Podívat se na video

Kontaktujte nás

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Moje oblíbené ()

Nemáte vybrané žádné oblíbené.

  

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít