Local sites:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v Suomi Hloubětín - Lahti (Etapa 4)

Čtvrtá etapa v srdci rezidenční čtvrti Suomi Hloubětín nese název Lahti a přináší nové možnosti bydlení ve finském stylu. Můžete se těšit na celkem 104 moderních bytů ve třech bytových domech propojených společným podzemním parkovištěm. Dispozičně různorodé byty od 1+kk po 5+kk (31 m2 až 131 m2) budou zasazeny do zástavby nově vznikající finské čtvrti, jejíž součástí bude park, dětské hřiště či školka, chybět nebudou ani prostory vyhrazené službám pro vás. Každý byt bude mít svou vlastní předzahrádku, terasu či balkón, součástí bytu je i sklepní kóje.

Přečíst si více

Lahti v číslech

POčet bytů
104

Počet podlaží
6

Parkování
pod budovou

Dispozice
1+kk až 5+kk

    Detaily projektu

    Název projektu
    Byty Lahti
    Celkový počet bytů
    104

    Mapa a občanská vybavenost

    Bydlení v zeleni pro rodiny s dětmi

    V příjemném prostředí pražského Hloubětína vznikne celá nová čtvrť, která svým obyvatelům poskytne komfort bydlení v zeleni a zároveň skvělou dostupnost do centra Prahy. V našich projektech se zaměřujeme na rozvoj lokality jako celku.

    Kromě moderního bydlení ve skandinávském stylu, nabídne rezidenční čtvrť Suomi vše, co je potřeba pro kvalitní život – možnost aktivního vyžití v zeleném parku, napojení na cyklostezku a veškerou občanskou vybavenost.

    Součástí projektu bude výstavba mateřské školky, komerční zóny s restauracemi, kavárnami a obchody. Ve čtvrté etapě projektu s názvem Lahti nabídneme 104 luxusních bytů. V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk, s balkony, slunnými terasami a zelenými předzahrádkami.

    V nabídce jsou i sklepní kóje a garážová stání, tak neváhejte a vyberte si své vysněné bydlení v příjemném prostředí komfortní rezidenční čtvrti.

    Dokumenty

    Online kamera

    Energeticky úsporné stavby
    Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

    Vlastní financování projektů
    Vše stavíme z vlastních prostředků

    Nastěhováním to nekončí
    Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

    Kontaktujte nás

    POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Moje oblíbené ()

    Nemáte vybrané žádné oblíbené.

      

    Prodejní kancelář

    Prodejní kancelář
    Zavřít
    Zavřít