Local sites:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v Suomi Hloubětín - Turku (Etapa 3)

Třetí etapa výstavby luxusní rezidenční čtvrti Suomi Hloubětín se opět nese v duchu komfortní severské architektury. Etapa Turku nabídne dva šestipatrové a dva pětipatrové domy, které ve svém centru skrývají prostorné patio s prvky skandinávské přírody. Přímost a jednoduchost architektury je tvořena čistými liniemi, kombinací světlé a tmavé barvy a polozapuštěných balkonů, které dotváří vzhled fasády. Čtyři budovy nabídnou celkem 106 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Součástí jsou parkovací stání v suterénu a venkovní místa pro návštěvy.

Přečíst si více

    Detaily projektu

    Název projektu
    Byty Turku
    Celkový počet bytů
    106
    Počet dostupných bytů
    7

    Mapa a občanská vybavenost

    Rodinné bydlení v zeleni

    V našich projektech se nezaměřujeme pouze na výstavbu ekologických-nízkoenergetických bytů, ale i na rozvoj lokality jako celku. Myslíme na to, aby prostředí v rezidenční čtvrti Suomi splňovalo veškeré požadavky komfortního bydlení.

    Proto bude součástí projektu nejen spousta zeleně, velký park, napojení na několik cyklostezek, ale myslíme i na komplexní občanskou vybavenost. Plánujeme výstavbu mateřské školky, komerční zóny s obchody, restauracemi i kavárnami. V sousedství Rokytky tak vyroste zcela nová čtvrť se vším, co potřebujete pro váš pohodlný život.

    Místo vašeho bydlení tak bude i místem pro setkávání s přáteli a trávení společných chvil s rodinou. Suomi Hloubětín je čtvrť pro všechny, kdo chtějí nejenom bydlet, ale také aktivně žít.

    Výstavba celého projektu proběhne v několika etapách a aktivní život zde najde téměř 2000 obyvatel. Už teď si můžete vybrat z celkového počtu přes 300 bytů s nejrůznějšími dispozicemi, velikostmi, s balkony, předzahrádkami nebo slunnými terasami.

    Dokumenty

    Energeticky úsporné stavby
    Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

    Vlastní financování projektů
    Vše stavíme z vlastních prostředků

    Nastěhováním to nekončí
    Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

    Kontaktujte nás

    POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Moje oblíbené ()

    Nemáte vybrané žádné oblíbené.

      

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2758/11, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít