Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

Zpět na projekt

Nové byty na prodej RANTA Barrandov I

Praha 5 | Wassermannova, 152 00 Praha
Plánovaný
Celkový počet bytů :

140

Na vlně dostupné hypotéky

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na YIT HYPO

Na Barrandově v ulici Wassermannova plánujeme výstavbu obytného komplexu, který budoucím rezidentům přinese kromě klidného bydlení také nové možnosti sportovního vyžití a trávení volného času. Ve dvou etapách zde postavíme 250 nízkoenergetických bytů v kategoriích 1+kk až 5+kk.

První etapa projektu bude zahájena ve třetím kvartálu letošního roku, dokončena bude na konci roku 2020, druhá etapa započne o půl roku později a bude dokončena v polovině roku 2021.

DISPOZICE BYTŮ

RANTA Barrandov nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 27 m2 do 140 m2. Vybrané byty disponují terasou, předzahrádkou nebo balkonem. Promyšlené dispozice a čistý finský design jsou samozřejmostí.

BYTOVÉ STANDARDY

Vybírat z několika variant interiérových dveří, dlažeb, podlahových krytin a obkladů můžete v rámci standardního vybavení nového bytu bezplatně. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line v našem Konfigurátoru.

Mapa a občanská vybavenost

Líbí se Vám projekt Ranta Barrandov?

Ceny bytů pouze na vyžádání. V případě Vašeho zájmu, prosím, vyplňte níže uvedený formulář. 

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...