Lokální stránky:
Corporate site:

SUOMI Hloubětín - etapa SALO

Kolaudace 09/2020
Volné byty:

47

Celkový počet bytů :

101

Více informací

SUOMI Hloubětín - Salo

Pátá etapa pojmenovaná po finském městě Salo přináší do areálu Suomi Hloubětín 101 bytů ve dvou bytových domech. Salo nabízí nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk a o rozměrech 32 m2 až 120 m2. Součástí podzemního prostoru jsou i garážová stání, kočárkárna či prostor pro mytí psů a kol. To vše pro vaše komfortní bydlení v rezidenční čtvrti, kde plánujeme stavbu školky, vyhlídkové restaurace, obchodů, hřišť a parku.

DISPOZICE BYTŮ

V páté etapě – Salo, naleznete nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk a o rozměrech 32 m2 až 122 m2. Všechny byty v prodeji disponují balkonem, předzahrádkou nebo terasou, k vybraným bytům náleží sklepní kóje, která je zahrnuta v ceně bytu. A jako bonus pro vás máme i bezplatné přestěhování.

BYTOVÉ STANDARDY

V rámci standardního vybavení nového bytu máte možnost si bezplatně vybrat si z několika variant dlažeb, obkladů, podlahových krytin a interiérových dveří. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line v Konfigurátoru.

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na YIT HYPO

    Mapa a občanská vybavenost

    SUOMI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, Metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám etapa Salo?

    Kontaktujte nás

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    Prodejní kancelář
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...