Local sites:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v Suomi Hloubětín - Espoo (Etapa 1)

Lokalita Suomi Hloubětín poskytuje klid rezidenční čtvrti a zároveň nabízí dobrou dostupnost do centra Prahy. V rámci první etapy výstavby vznikne 149 nových luxusních bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk o velikostech 32 m2 až 130 m2. K bytům v přízemí budou patřit velké zelené předzahrádky, v nejvyšších patrech jsou zase v nabídce byty se slunnou terasou. U ostatních bytů jsou prostorné balkony. Ke každému bytu patří jedna sklepní kóje. Součástí domů v etapě Espoo jsou také parkovací stání. Ze široké palety nových bytů si vybere každý. Tak neváhejte a i vy si vyberte své vysněné bydlení.

Přečíst si více

    Detaily projektu

    Název projektu
    Byty Espoo
    Celkový počet bytů
    149

    Mapa a občanská vybavenost

    Bydlení v zeleni pro rodiny s dětmi

    V příjemném prostředí pražského Hloubětína vznikne celá nová čtvrť, která svým obyvatelům poskytne komfort bydlení v zeleni a zároveň skvělou dostupnost do centra Prahy. V našich projektech se zaměřujeme na rozvoj lokality jako celku.

    Kromě moderního bydlení ve skandinávském stylu, nabídne rezidenční čtvrť Suomi vše, co je potřeba pro kvalitní život – možnost aktivního vyžití v zeleném parku, napojení na cyklostezku a veškerou občanskou vybavenost.

    Součástí projektu bude výstavba mateřské školky, komerční zóny s restauracemi, kavárnami a obchody. V prvním etapě projektu s názvem Espoo nabídneme 149 luxusních bytů. V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk, s balkony, slunnými terasami a zelenými předzahrádkami.

    Součástí jsou i sklepní kóje a garážová stání. V současné chvíli je prodáno přes 85% bytů, tak neváhejte a vyberte si své vysněné bydlení v příjemném prostředí komfortní rezidenční čtvrti.

    Dokumenty

    Online kamera

    Kontaktujte nás

    POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Moje oblíbené ()

    Nemáte vybrané žádné oblíbené.

      

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2758/11, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít