Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v Suomi Hloubětín - Espoo (Etapa 1)

Lokalita Suomi Hloubětín poskytuje klid rezidenční čtvrti a zároveň nabízí dobrou dostupnost do centra Prahy. V rámci první etapy výstavby vznikne 149 nových luxusních bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk o velikostech 32 m2 až 130 m2. K bytům v přízemí budou patřit velké zelené předzahrádky, v nejvyšších patrech jsou zase v nabídce byty se slunnou terasou. U ostatních bytů jsou prostorné balkony. Ke každému bytu patří jedna sklepní kóje. Součástí domů v etapě Espoo jsou také parkovací stání. Ze široké palety nových bytů si vybere každý. Tak neváhejte a i vy si vyberte své vysněné bydlení.

Přečíst si více

    Detaily projektu

    Název projektu
    Byty Espoo
    Celkový počet bytů
    149

    Mapa a občanská vybavenost

    Bydlení v zeleni pro rodiny s dětmi

    V příjemném prostředí pražského Hloubětína vznikne celá nová čtvrť, která svým obyvatelům poskytne komfort bydlení v zeleni a zároveň skvělou dostupnost do centra Prahy. V našich projektech se zaměřujeme na rozvoj lokality jako celku.

    Kromě moderního bydlení ve skandinávském stylu, nabídne rezidenční čtvrť Suomi vše, co je potřeba pro kvalitní život – možnost aktivního vyžití v zeleném parku, napojení na cyklostezku a veškerou občanskou vybavenost.

    Součástí projektu bude výstavba mateřské školky, komerční zóny s restauracemi, kavárnami a obchody. V prvním etapě projektu s názvem Espoo nabídneme 149 luxusních bytů. V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk, s balkony, slunnými terasami a zelenými předzahrádkami.

    Součástí jsou i sklepní kóje a garážová stání. V současné chvíli je prodáno přes 85% bytů, tak neváhejte a vyberte si své vysněné bydlení v příjemném prostředí komfortní rezidenční čtvrti.

    Dokumenty

    Online kamera

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2690/17, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...