Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

Vánoční nadílka od YIT

Vánoce jsou svátky, které se tradičně slaví s rodinou, v klidu domova. Pořiďte si i vy nový byt v Praze od YIT a my vám nadělíme vánoční překvapení pod stromeček.

Stačí přijít k nám do YIT a odnést si svůj dárek v hodnotě až 350 000 Kč s DPH.

Nabídka vánoční nadílky platí při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní v termínu do 21. 12. 2018.

Vyberte si z nabídky nových bytů v Praze od YIT.

 

SUOMI Hloubětín - Lahti

Ve čtvrté etapě projektu SUOMI Hloubětín s názvem Lahti nabízíme 104 luxusních bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk, s balkony, slunnými terasami a zelenými předzahrádkami. Čeká vás bydlení v příjemné rezidenční čtvrti, kde plánujeme stavbu školky, vyhlídkové restaurace, obchodů, hřišť a parku.

DISPOZICE BYTŮ

Etapa LAHTI nabízí byty v dispozicích od 1+kk až 5+kk o velikostech 31 m2 až 132 m2. Všechny byty v prodeji disponují balkonem, předzahrádkou nebo terasou. A jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

BYTOVÉ STANDARDY

V rámci standardního vybavení nového bytu máte možnost vybrat si z několika variant podlahových krytin, obkladů, dlažeb, a interiérových dveří, a to bezplatně. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line díky našemu Konfigurátoru.

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na YIT HYPO

    Mapa a občanská vybavenost

    Online kamera

    Líbí se Vám etapa Lahti?

    Kontaktujte nás

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    Prodejní kancelář
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...