Local sites:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v Talo Kavalírka

Líbí se vám lokalita pražského Smíchova? Právě tady jsou nyní v prodeji luxusní byty v bytovém komplexu nacházejícím se poblíž parku Kavalírka a Klamovka. Architekti projektu vycházeli z jednoduchého severského designu, který se projevil v členění oken, výběru kvalitních materiálů a barvy fasády. V nabídce bytů najdete nejen designové dvouúrovňové industriální lofty, ale také bytové jednotky 1+KK až 5+KK. V nejvyšších patrech jsou k dispozici mezonetové byty s terasami. V blízkosti nových bytů je úplná občanská vybavenost – obchody, zastávky MHD, restaurace a také gymnázium.

Přečíst si více

    Detaily projektu

    Název projektu
    Talo Kavalírka
    Celkový počet bytů
    98
    Počet dostupných bytů
    6

    Virtuální prohlídka bytu B601  

    Mapa a občanská vybavenost

    Skandinávský design na atraktivní adrese

    V atraktivní pražské lokalitě na rozhraní Košíř a Smíchova vyrůstá nový bytový komplex Talo Kavalírka, který tak doplní stávající činžovní zástavbu, která je pro ulici Pod Kavalírkou a přilehlou lokalitu typická.

    Novostavba se nachází na strategickém místě – nedaleko parku Kavalírka a Klamovka – s výbornou dopravní dostupností do centra města. Architektonické řešení bytového komplexu vychází ze severské architektury, který je patrný především u členění oken, výběru kvalitních materiálů a barevnosti fasády.

    Čtyři sedmipodlažní domy tohoto projektu budou fungovat jako samostatné objekty. V nejnižších patrech se budou nacházet dvouúrovňové lofty v industriálním designu, které budou mít soukromou předzahrádku.

    Do nejvyšších pater jsou pak situovány komfortní mezonety se střešními terasami. V nabídce jsou samozřejmě zahrnuty i klasické bytové jednotky s dispozicemi od 1+KK až po 5+KK.

    Dokumenty

    Energeticky úsporné stavby
    Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

    Vlastní financování projektů
    Vše stavíme z vlastních prostředků

    Nastěhováním to nekončí
    Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

    Kontaktujte nás

    POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Moje oblíbené ()

    Nemáte vybrané žádné oblíbené.

      

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2758/11, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít