Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

Byty v KOIVU Zličín

Nebyly nalezeny žádné byty odpovídající Vašemu výběru.

Nevzdávejte to, Váš vysněný byt na Vás čeká!

K jeho nalezení zkuste změnit lokalitu, nebo zjednodušit filtry hledání.

Bydlení v Koivu Zličín

V obklopení zeleně, zasazený do původní zástavby starého Zličína, vyrůstá nový projekt, který splňuje veškeré požadavky jak pro odpočinek, tak pro aktivní vyžití. Ve dvou etapách vzniká 11 bytových domů, čítajících celkem 145 moderních bytů. Nový bytový projekt Koivu Zličín je inspirován severskou architekturou, která se vyznačuje střídmostí, funkčností a čistými liniemi. Jednoduchá a elegantní stavba bude mít ploché střechy s atikou, probarvené omítky a kvalitní zateplení, které majitelům bytů zajistí výrazné úspory na vytápění.

Přečíst si více

Obklopeni zelení

Bytový projekt Koivu Zličín se nachází v zeleni, v blízkosti dvou rybníků a březového háje. Je to skvělé místo pro relaxaci a váš každodenní restart.

Občanská vybavenost

V lokalitě projektu se nachází veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Základní služby v místě bydliště, jako jsou pošta, školka a základní škola jsou samozřejmostí. Do nedalekého nákupního centra Metropole Zličín se dostanete autobusem do pěti minut.

Krásná příroda

Jako majitelé nových bytů v Koivu Zličín si budete moci vychutnat krásy přírody kolem a využít ji pro svoje volnočasové aktivity. V blízkosti bytového komplexu se nachází rybníky Dolejšák a Hliník, ale i malebný přírodní park, který je ideální pro procházky či projížďky na kole.

Nízkoenergetické domy

Šetrnost k životnímu prostředí je jedním z klíčových prvků filozofie YIT. Respektujeme také váš rozpočet - díky energetické úspoře ušetříte tisíce korun ročně.

Likvidace dešťové vody

Držíme se vysoce nastavených ekologických standardů a staráme se o okolní přírodu a využívání udržitelných zdrojů. Myslíme na šetrné nakládání s dešťovou vodou, která bude sváděna do zásobní retenční nádrže, odkud se bude využívat i pro zalévání zelených ploch areálu.

Mapa a občanská vybavenost

Energeticky úsporné stavby
Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

Vlastní financování projektů
Vše stavíme z vlastních prostředků

Nastěhováním to nekončí
Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

YIT Stavo, Praha
Evropská 2758/11, 160 00 Praha
Zavřít
Zavřít
Odesílám...