Local sites:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v Koivu Zličín - Etapa 1

Lokalita poskytuje klid a relaxaci v blízkosti dvou rybníků a březového háje. V rámci první etapy výstavby bytového projektu Koivu Zličín vznikne 5 domů se 70 byty v dispozicích 2 + kk až 4 + kk o velikostech 43 m2 až 103 m2. K většině přízemních jednotek budou patřit předzahrádky a několik bytů v nejvyšších podlažích bude mít velkou terasu. K ostatním náleží balkóny. V podzemním podlaží budou umístěna parkovací stání, sklepní kóje a kočárkárny. Jednoduché a elegantní rysy stavby vychází ze severského designu, který se vyznačuje střídmostí, funkčností a jednoduchými liniemi.

Přečíst si více

    Detaily projektu

    Název projektu
    Zličín
    Celkový počet bytů
    70

    Mapa a občanská vybavenost

    Bydlení plné zeleně, sportu a zábavy

    Na pražském Zličíně, v městské části, která se stává stále oblíbenější, vyrůstá nový bytový projekt s názvem Koivu Zličín.  Projekt je zasazen v původní zástavbě rodinných domů v blízkosti dvou rybníků, kam můžete kdykoliv vyrazit pěšky nebo na kole.

    Stejně tak máte po ruce oblíbené nákupní centrum Metropole Zličín s kinem a fitness centrem. Základní občanská vybavenost - pošta, školka a základní škola - to vše najdete v blízkém okolí. Po pár krocích přijdete na autobusovou zastávku, ze které se během 5 minut dostanete na stanici metra Zličín.

    Autem se během pár minut dostanete na Rozvadovskou spojku, nebo Pražský okruh, takže nebudete muset řešit dopravní zácpy, které jsou v centru tak časté. Nové bydlení si v první etapě můžete vybírat z celkem 5 samostatných bytových domů, ve kterých pro vás budujeme 70 moderních bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk.

    Díky balkonu, zahrádce nebo velké terase, které jsou součástí všech bytů, se tady bude cítit skvěle. Součástí všech bytových domů bude také dostatek garážových stání a sklepů pro všechny byty.

    Dokumenty

    Energeticky úsporné stavby
    Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

    Vlastní financování projektů
    Vše stavíme z vlastních prostředků

    Nastěhováním to nekončí
    Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

    Kontaktujte nás

    POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Moje oblíbené ()

    Nemáte vybrané žádné oblíbené.

      

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2758/11, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít