Local sites:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v Koivu Zličín - Etapa 2

Zelená lokalita v blízkosti dvou rybníků a březového háje je ideální volbou pro rodiny s dětmi a ty, kteří chtějí mít k přírodě vždy blízko. V rámci druhé etapy vznikne v areálu dalších 6 domů s dispozicemi 1+KK až 5+KK. Architektonické řešení pochází z dílny společnosti Loxia a je inspirováno severským designem proslulým svou střídmostí, funkčností a čistotou linií. Koneckonců, bříza jako finský národní strom dala název i celému projektu – finsky se totiž nazývá „koivu“. Místo je ideální k relaxaci, procházky, jízdu na kole či letní grilování s přáteli. Zbývá posledních pár volných bytů.

Přečíst si více

    Detaily projektu

    Název projektu
    Zličín II
    Celkový počet bytů
    90
    Počet dostupných bytů
    14

    Mapa a občanská vybavenost

    Útulný domov, ve kterém budete rádi trávit čas

    Nový bytový projekt Koivu Zličín je budován na pražském Zličíně, ve stále oblíbenější městské části. Je zasazen do původní zástavby rodinných domů a nachází se v blízkosti dvou rybníků, kam můžete kdykoliv vyrazit jak pěšky, tak na kole.

    Po ruce je i oblíbené nákupní centrum Metropole Zličín s kinem, fitness centrem a další zábavou. V blízkosti nových bytů se nachází pošta, školka a základní škola. Na stanici metra Zličín se dostanete z nedaleké autobusové zastávky během 5 minut.

    Řidiči se autem dopraví během několika minut na Rozvadovskou spojku, nebo Pražský okruh, takže nebudou muset řešit dopravní zácpy v centru běžné. V druhé etapě bude k dispozici celkem 6 útulných bytových domů. Na výběr budete mít z 90 moderních bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk.

    Komorní atmosféra celého projektu Koivu Zličín je charakteristická i pro druhou etapu výstavby. Připravujeme pro vás ideální bydlení, které si užijí rodiny s dětmi nejen v každém bytě, ale i na náměstíčku umístěném uvnitř areálu nebo na dětském hřišti, které je jeho součástí.

    Dokumenty

    Energeticky úsporné stavby
    Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

    Vlastní financování projektů
    Vše stavíme z vlastních prostředků

    Nastěhováním to nekončí
    Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

    Kontaktujte nás

    POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Moje oblíbené ()

    Nemáte vybrané žádné oblíbené.

      

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2758/11, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít