Lokální stránky:
Corporate site:

YIT Hypo – hypotéka na nové bydlení

vše na jednom místě

S námi si hypotéku sjednáte rychle a jednoduše. Díky našemu hypotečnímu poradenství si ušetříte starosti s administrativou a čas strávený čekáním v bankách. Nechejte financování vašeho nového bydlení na nás a mějte vše přehledně na jednom místě.

Hypotéka bez poplatků

Zdarma pro vás zpracujeme úvěr, vytvoříme vám odhady a zajistíme vše potřební pro hladký průběh financování vaší nemovitosti (protokoly o stavu stavby, rezervace finančních prostředků, čerpání na návrh na vklad, vedení běžného účtu). To vše bez poplatků.

Jen 10 % z vlastních zdrojů

Poskytujeme možnost financovat vaši nemovitost až do 90 % zástavní hodnoty za zajímavý úrok. K uzavření hypotéky vám tak bude stačit pouze 10 % vlastních zdrojů. Pokud vám hypoteční úvěr nebude poskytnut, garantujeme vrácení zaplacených vlastních zdrojů.

Vše na míru pro vás

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít řešení, které mu bude nejvíce vyhovovat. I proto nabízíme například možnost odkladu splátek. Naši klienti od nás navíc získají možnost využít slevy na úrokových sazbách.

Vyřídíme vše za vás

Veškerou administrativu vyřešíme za našeho klienta sami. Nebudete se tak muset stresovat vkládáním zástavních smluv na Katastrální úřad, realizací odhadů a přímou komunikací s bankou či s developerem. Zařídíme vám také pojištění nebo úvěry ze stavebního spoření.

Máte otázky?

Napište nám

Moje oblíbené ()

Nemáte vybrané žádné oblíbené.

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...