.

VSTUPTE DÁL

Tento stylový mezonet je ideální volbou pro milovníky otevřených prostor a
neobvyklých řešení. Byt vás uvítá vzdušnou vstupní halou, ze které se dostanete do rozlehlého druhého patra. To poskytuje dostatek prostoru i pro

velkou rodinu, která se může zabydlet v pěti místnostech. Nejvýraznějšími prvky mezonetu jsou tři rozsáhlé terasy s krásnými výhledy, infrasauna a velká okna, zaručující osvětlení bytu přirozeným světlem.

INFRASAUNA

KRÁSNE VÝHLEDY

PŘIROZENÉ SVĚTLO

ŠIROKÝ PROSTOR

TŘI TERASY

MOŽNOST VÝBĚRU PODLAH A DVEŘÍ

K NASTĚHOVANÍ V LEDNU

OBČANSKÁ VYBAVENOST

.

Nádherné terasy. Večeře při západu slunce.

Terasa - JV

Tato terasa je svou rozlohou téměř 60 m2 největší ze všech tří. Orientovaná je na jihovýchod, a tak je osvětlená především dopoledne. Terasa nabízí krásný výhled na zeleň parku Kavalírka a zaručuje tak oddych od rušného města. V létě si tu můžete vychutnat klidnou víkendovou snídani a užívat si při ní prvních paprsků slunce. Večer se terasa může proměnit v místo plné pohody a zábavy, třeba při grilování s partou přátel. 

Terasy - SZ

Na opačné straně mezonetu se nacházejí dvě další terasy se severozápadní orientací, z nichž můžete každý večer pozorovat západ slunce. Větší z teras (43 m2) je ze strany krytá, čímž vám zaručí vytoužené soukromí. Navazuje přímo na obývací pokoj a můžete si zde užít ničím nerušené posezení s rodinou. Na menší terasu (19,7 m2) se dostanete přes jednu z ložnic, může se tak stát vaší vlastní oázou klidu ve velkém bytě – perfektní pro večer strávený nad knížkou a sklenkou dobrého vína. Z obou teras se otevírají výhledy na přírodní památku Skalka, na bílé zdi Indonéského velvyslanectví či na centrum Prahy, jemuž dominuje Žižkovská věž.

• • •

Talo kavalírka interiér

TALO KAVALÍRKA

Tento byt je součástí projektu TALO Kavalírka, nacházejícím se poblíž parku Kavalírka a Klamovka. Architekti projektu vycházeli z jednoduchého severského designu, který se projevil v členění oken, výběru kvalitních materiálů a barvy fasády. Pro zobrazení více bytů v TALO Kavalírka, přejďete na projekt.

přejít na PROJEKT