KORU Vinohradská

Ihned k nastěhování
Volné byty:

1

Celkový počet bytů :

59

Více informací

Bonus až 350 000 Kč vč. DPH k novým bytům v projektu KORU Vinohradská.

Detaily projektu

KORU Vinohradská s sebou přináší všechny výhody bydlení na pomezí centra Prahy. Z jedné strany vás budou obklopovat stylové Vinohrady se svými obchody, restauracemi a parky a z druhé strany na vás bude dýchat zástavba starých Strašnic a možnost rychlého úniku z městského ruchu. V této skvělé lokalitě vznikne sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a zelení za okny, který nabídne téměř šedesátku nízkoenergetických bytů včetně netradičních loftů v dispozici 2+kk. Abyste si i ve městě mohli užívat chvilky na vzduchu, každý byt má svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Část domovního přízemí bude sloužit komerčním účelům, i váš dům se tak naplno stane součástí Vinohradské třídy plné zajímavých obchodů a showroomů.

Dispozice bytů

KORU Vinohradská nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 32 m2 do 143 m2. Všechny byty jsou vyvedeny v nejvyšším možném standardu a nabízí vytoužený komfort v podobě čistého finského designu. Součástí ceny bytu je i sklepní kóje, po koupi bytu vám také bezplatně pomůžeme se stěhováním.

Bytové standardy

V rámci standardního vybavení nového bytu si máte možnost bezplatně vybrat z několika variant dlažeb, obkladů, podlahových krytin a interiérových dveří. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line v Konfigurátoru.

Financování

Korunovaná hypotéka

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Komerční prostory

Bytový dům KORU Vinohradská disponuje i nebytovými prostory, které se nacházejí v přízemí domu. Dva prostorné komerční prostory v Praze 10, které jsou v blízkosti hlavní ulice Vinohradská a ulice Za Strašnickou vozovnou mají velikosti 167 m² a 191 m². 

Nebytové prostory je možné koupit nebo jen pronajmout. Cena pronájmu je 15 EUR/m2 bez DPH a bez poplatků.

Podmínkou koupě je přikoupení 2 parkovacích stání (423 500 Kč/1 stání včetně DPH).

Časová osa projektu

    Mapa a občanská vybavenost

    Líbí se Vám projekt KORU Vinohradská?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o

    Koru Vinohradská
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Kontaktujte nás

    Koru Vinohradská
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo
    Evropská 2690/17, 160 00 Praha
    Zavřít
    Odesílám...