RIVI Bachova

Ve výstavbě
Volné byty:

39

Celkový počet bytů :

47

Více informací

Na nový byt v projektu RIVI Bachova nyní můžete získat BONUS až 300 000 Kč.

Neváhejte, nabídka je časově omezena

Nové byty v projektu RIVI Bachova

V projektu RIVI Bachova pro vás stavíme 47 nových bytů ve finském stylu o dispozici 1+kk až 4+kk a velikosti od 33 m² do 91 m². Součástí domu bude komerční prostor, s využitím například pro showroom, květinářství nebo obchod s drobným zbožím. Samozřejmostí jsou sklepy, kočárkárna a parkovací stání - ta v garážích budou přístupná dvěma autovýtahy.

Projekt vyrůstá na pražském Chodově, na pomezí ulic Mikulova a Bachova – ta je pojmenována po jednom z nejvýznamnějších představitelů barokní hudby.

Moderní výšková budova, k níž odkazuje název „rivi“ znamenající ve finštině „čára“, vzniká na místě zdejší bývalé kotelny. Bytový dům o 12 nadzemních a dvou podzemních podlažích plynule navazuje na stávající panelovou zástavbu a vizuálně ukončuje celý blok. I když respektuje charakter okolních budov, používá soudobé architektonické prvky. Inspiraci čerpá ze skandinávské architektury a vyznačuje se čistými liniemi a elegantním vzhledem. Fasádu v nadčasové barevné kombinaci oživí vystupující rizality.

Mapa a občanská vybavenost

Chodov - moderní a komfortní bydlení

Zázemí velkoměsta i zátiší přírodního parku

Projekt RIVI Bachova je zasazen do čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, která skýtá perfektní zázemí pro rodiny s dětmi – základní škola se totiž nachází přímo u domu a mateřská škola pouze o několik metrů dál. Jen pár kroků vzdálený je zdejší rozlehlý centrální park, jenž výborně poslouží k dětským hrám, k procházkám i vyvenčení vašich mazlíčků. Oceníte také skvělou dopravní dostupnost. Za pár minut dojdete pěšky na stanici metra C – Opatov, odkud se dá snadno pokračovat do centra hlavního města.

Skvělá občanská vybavenost na dosah

V nejbližším okolí naleznete supermarkety, restaurace, kavárny, poštu, polikliniky a řadu služeb. Rodiče s dětmi pak potěší mateřské a základní školy či Mamma centrum Opatov. Co se týče dalších nákupních možností, autem lze pohodlně během chvilky dojet do největšího obchodního centra v Česku Westfield Chodov nebo do obchodní zóny Průhonice-Čestlice.

Okolí plné zábavy a příležitostí

Na Chodově určitě není nouze ani o zábavu a sportovní vyžití. Na filmy se můžete zajít podívat do megaplexu Cinema City v OC Westfield Chodov, o kulturní program se postará nedaleká historická památka Chodovská tvrz, kde se konají výstavy, představení či koncerty. Kousek od projektu leží areál Jedenáctka s bazénem a multifunkční halou a hned za domem pak sportovní areál Mikulovka. Pohodlně se dostanete také k hostivařské vodní nádrži a lesoparku, které jsou hojně vyhledávány k aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Na procházky můžete vyrazit rovněž do přírodního parku Botič–Milíčov. Autem za 10 minut dojedete do největšího českého aquaparku v Čestlicích se spoustou vodních atrakcí a wellness zónou.

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 4+kk o velikostech od 33 m2 do 91 m2, některé s balkonem či terasou. Součástí domu jsou i garážová stání, sklepy a kočárkárna. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

Ve standardním vybavení bytu vám nabízíme vinylové podlahy, zařizovací předměty, obklady a dlažby i interiérové dveře. Konkrétní provedení podlah, obkladů a dlažeb si můžete vybírat z několika variant dekorů. Na jižní fasádě bude příprava pro předokenní screenové rolety a všechny podstřešní byty budou vybaveny klimatizací.

    Financování

    Hypotéka promyšlená srdcem

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Více na Hypo.YIT

    Brožury ke stažení

    *Vizualizace jsou ilustrativní a mohou se lišit od skutečného provedení.

    Líbí se Vám projekt RIVI Bachova?

    Kontaktujte nás

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    RIVI Bachova
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
    An error has occurred while getting captcha image