<

Happi Milánská

Ve výstavbě
Volné byty:

64

Celkový počet bytů :

72

Více informací

Využijte speciální nabídku -2 % z ceny všech bytů v projektu HAPPI Milánská!

Platí při koupi do 30. 6. 2023.

Nové byty na prodej v HAPPI Milánská

V Horních Měcholupech vznikne 72 nových kvalitních bytů ve finském stylu. Na výběr máte z pestré nabídky jednotek o dispozici od 1+kk do 4+kk a velikosti až 99 m². Samozřejmostí bude dostatek sklepních kójí nebo komor, kočárkárna, prostor pro mytí kol a psů a plánovaná je i komunitní terasa v 6. podlaží. Najdete tu i spoustu zeleně v klidném vnitrobloku a zároveň v podobě popínavých rostlin na fasádě domu. Součástí projektu se stanou také tři komerční prostory vhodné pro drobné obchody a služby, jeden s terasou v parteru budovy.

Dům bude postaven s využitím moderní technologie zvané prefabrikace. Konstrukce pavlačí a balkónů budou, stejně jako všechny nosné svislé a vodorovné konstrukce a rovněž koupelny v projektu, vyrobeny z prefabrikovaných betonových dílců. Využití této moderní technologie umožní ještě efektivnější a preciznější výstavbu a zároveň lepší finální kvalitu.

Mapa a občanská vybavenost

Horní Měcholupy

Lokalita a občanská vybavenost

Praha 15 nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost. V okolí naleznete mateřské a základní školy, obchody s potravinami, pivovary a restaurace, kde můžete posedět po práci. Blízko budete mít také na úřady – hned naproti projektu stojí Úřad městské části Praha 15 i zdejší úřad práce, živnostenský úřad a městská policie. Dopravní spojení do centra metropole zajistí zastávka autobusu přímo před domem s linkami vedoucími k metru či vlaková stanice vzdálená zhruba 15 min. chůze. Pokud byste chtěli vyrazit na větší nákupy, za pár minut dojedete autem do obchodních center Retail Park, VIVO! Hostivař, Europark Štěrboholy nebo Westfield Chodov.

Volný čas

Pro sportovce skýtá oblast například street workoutové hřiště nebo tenisové kurty a haly. Milovníci golfu ocení nedaleký Golf Club Hostivař. Velké lákadlo představuje blízká Hostivařská přehrada s přilehlým lesoparkem a přírodní park Botič – Milíčov, které přímo vybízí k rodinným procházkám, koupání či sportovním aktivitám. Na své si přijdou i děti, neboť v okolí se nachází dětská hřiště, plavecká škola a zábavní park Krtkův svět. Za relaxací a zábavou v jednom můžete vyrazit do 15 minut vzdáleného největšího českého aquaparku v Čestlicích.

Zajímavosti z historie

Název Měcholupy pochází údajně podle lupičů cestovních zavazadel, takzvaných měchů. Horní Měcholupy totiž byly založeny na trase dávné obchodní stezky v místě hlubokých lesů, kde byli pocestní často přepadáváni a obíráni o svá zavazadla.

Milánská ulice vznikla v roce 1980 a až do roku 1993 se skládala ze čtyř separátních ulic, které do té doby nesly jména po významných komunistech. V 90. letech 20. století pak došlo k přejmenování po italských městech, proto získala nová ulice jméno po severoitalském Milánu.

Reportáž z výstavby projektu s TV Bydlení

Díky spolupráci s portálem TV Bydlení můžete být u vzniku projektu i vy! Série krátkých videí vás postupně provede všemi důležitými milníky projektu, sledovat jej tak můžete od samého začátku přes dokončení hrubé stavby až po jeho kolaudaci. Kromě toho se samozřejmě dozvíte spoustu zajímavých informací o okolí, včetně praktických poznatků ohledně občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti.

Usazování prefabrikovaných koupelen

V projektu HAPPI Milánská jsme instalovali prefabrikované koupelny. Ty se už hotové přivážejí kamiony rovnou na stavbu a zde je jeřáby zasazují do konstrukce domu. Vyrábí se pod přísným dohledem ve specializované továrně – díky tomu se vše připraví v příjemnějším a bezpečnějším prostředí. Tato moderní technologie tak do našich staveb přináší ještě vyšší preciznost a kvalitnější provedení. Jsme pyšní na to, že můžeme následovat kroky našich finských kolegů, u nichž se takzvaná modulární výstavba hojně využívá. Prefabrikace totiž dlouhodobě patří k prioritám YIT. Začleněním této pokrokové a inovativní technologie děláme vše pro to, abychom výstavbu nejen zkvalitnili, ale také urychlili.

Detaily projektu

Dispozice bytů

HAPPI Milánská nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 4+kk a výměře od 27 m² do 99 m². Promyšlené dispozice a čistý finský design jsou samozřejmostí. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

Vybírat z několika variant interiérových dveří, dlažeb, podlahových krytin a obkladů můžete v rámci standardního vybavení nového bytu bezplatně.

    Financování

    Hypotéka promyšlená srdcem

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Více na Hypo.YIT

    Online kamera

    Brožury ke stažení

    Líbí se Vám projekt HAPPI Milánská?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    Happi Milánská
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.