PARVI Cibulka

Ihned k nastěhování
Volné byty:

10

Celkový počet bytů :

150

Více informací

YIT_PARVI_logo_ORANGE_CMYK_01.png

Bydlení s industriální duší

Mezi našimi projekty je rezidenční komplex PARVI Cibulka naprostým šperkem, který uspokojí příznivce stylového bydlení včetně nejnáročnějších klientů. Působivou stavbu bývalé továrny Meopta v pražských Košířích, jež stojí v blízkosti parku Cibulka a přírodní památky Vidoule, jsme proměnili na 150 moderních a originálních bytů loftového typu. Industriální charakter budovy zůstal zachován a ponechané prvky byly slazeny s naším finským stylem do moderního, kvalitního bydlení. Klid a spojení s přírodou, zároveň umístění v širším centru Prahy s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností – to jsou jen některé z dalších výhod projektu.

VIDEO JE SE ZVUKEM

VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PROSTOR PRO VÁS

Projekt zahrnuje 150 moderních, nízkoenergetických a komfortních bytů v kategoriích 1+kk až 5+kk v několika variantách, takže můžete volit bydlení zcela podle svých představ. Byty se pyšní překrásnými výhledy na Prahu nebo do klidného vnitrobloku s parkem. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

_gallery.png

88 bytů GALLERY

Originální lofty s vestavěnou galerií.
Cena od 6 758 269 Kč vč. DPH
a sklepa.

_industrial.png

9 bytů INDUSTRIAL

Vzdušné byty s výškou stropu až 4,5 metru. 
Cena od 6 822 275 Kč vč. DPH
a sklepa.

_kreativ.png

28 bytů KREATIV

Unikát současného bydlení, který se bude měnit s vámi.
Cena od 8 485 627 Kč vč. DPH
a sklepa.

_duplex.png

9 bytů DUPLEX

Klasický mezonetový byt se dvěma patry.
Cena od  9 283 393 Kč vč. DPH
a sklepa.

GALERIE INTERIÉRŮ

Slovo architekta

„Budova Meopty dominuje panoramatu parku Cibulka již od 60. let minulého století a vždy na mne působila jako velký parník, zakotvený v části města. Tuto důstojnost jsem se snažil v celém projektu ponechat. Celý komplex PARVI Cibulka tvoří v podstatě sedm bytových domů v řadě. Díky centrálnímu vstupu se službami v pasáži však přitom působí jako rezidenční palác.”

Doc. Ing. arch. Jakub Cigler, autor projektu Parvi Cibulka

Meopta pohledem ředitele

„Nikdy jsme nepřemýšleli nad tím, že bychom Meoptu zbourali, ačkoliv objekt není památkově chráněn. Toto místo uprostřed rezidenční vilové zástavby má obrovský potenciál, a proto jsme od počátku plánovali, že brownfield zrevitalizujeme a budově dáme nové využití. Nadále tak zůstane dominantou celé lokality.”

Ing. arch. Vladimír Dvořák, urban development ředitel YIT Stavo

Historie továrny ZPA Košíře (Meopta)

Historie továrny se začala psát roku 1919, kdy zde sídlila firma Srb a Štys, jež se věnovala jemné mechanice a optice (hlavně výrobě a opravám hodinářského nářadí). Postupně se výroba rozšířila o optiku pro geodézii, biologii, lékařství, školství či vojenské zakázky a před 2. světovou válkou firma zaměstnávala stovky lidí. Po válce se závod nevyhnul znárodnění a došlo k přejmenování na Meopta n. p. Košíře. Vyráběly se zde geodetické přístroje, mikroskopy, dalekohledy apod. V roce 1963 se podnik reorganizoval a změnil název na ZPA Košíře. Nově se začal zbývat výrobou přesné mechaniky a elektromechaniky (např. páskovými paměťmi do tehdejších počítačů nebo optickými odměřovacími zařízeními pro obráběcí stroje). V posledních letech však zajímavá stavba chátrala a nyní projde přeměnou na krásné bydlení.

    V sousedství přírody i pár minut od centra Prahy

    • VNITROBLOK SE SOUKROMÝM PARKEM

     Suterén budovy disponuje funkčním krytem civilní ochrany, který zůstane zachován. V podzemním podlaží budou dále umístěny sklepní kóje, kočárkárny, místnosti pro mytí kol a psů či sdílená dílna. Chcete si dát po práci pořádně do těla? Připravili jsme prostor pro menší fitness se zázemím v podobě šaten a toalet. Propojením projektů PARVI a AALTO Cibulka vznikl uzavřený areál se společnou recepcí a vnitroblokem, do něhož mají přístup pouze rezidenti. Nachází se zde zelený park s vodním prvkem, v němž nechybí odpočinková místa s lavičkami ani dětské hřiště, kde si děti mohou v bezpečí hrát. Budujeme zde i prostor, kde se může usídlit například kavárna.

    • PÁR MINUT DO CENTRA

     Velkou výhodou je dokonalé umístění, jež uspokojí jak milovníky klidného prostředí, tak ty, kteří se jako ryba ve vodě cítí v centru dění. PARVI Cibulka sice stojí na hranici lesa, ale jen pouhých 10 minut jízdy autem obyvatele dělí od rušného Smíchova i nákupních zón. Doslova na dosah jsou tak obchodní centra Nový Smíchov, Galerie Butovice či Metropole Zličín. Autem v PARVI Cibulka zaparkujete v podzemních garážích, před projektem se nachází zastávka autobusu se spojením na tramvaj i na metro a pět minut chůze vás dělí od vlakové stanice Praha-Cibulka.

    • S PARKEM ZA OKNY

     V těsné blízkosti projektu leží přírodní park Košíře-Motol plný unikátních památek, který je navíc ideálním místem pro milovníky běhu či golfu. Lesopark láká ke klidným procházkám, například k romantickému lesnímu rybníčku. Příroda začíná doslova za zdmi komplexu. Přímo v lokalitě a v blízkém okolí obyvatelé najdou širokou občanskou vybavenost s potřebnými službami.

    Top bydlení

    PRAHA JAKO NA DLANI

    Top bydlení v PARVI Cibulka představují čtyři exkluzivní byty na střeše budovy, stvořené pro všechny milovníky luxusu a extravagance. Panoramatické výhledy na ikony pražské architektury vás zcela uchvátí!

    Byty jsou po celém obvodu prosklené a ze všech stran nabízejí překrásný výhled na Prahu i okolí. Dva samostatné jednopodlažní byty s velkorysou rozlohou 250 m2 se nacházejí v rohových věžích, další dvě exkluzivní jednotky v šestém podlaží se pyšní velkými přilehlými terasami. K těmto bytům samozřejmě náleží komory a šatny, majitelé si navíc budou moci užívat saunu nebo si nechat nainstalovat vířivku. Vzdušné otevřené prostory přinášejí do místností mnoho přirozeného světla, tak důležitého pro vytvoření dokonalého domova. Celé patro má tvar obdélníku a do dvou bytů v krajních věžích vede přímo výtah se zabezpečeným přístupem na čip. Penthousy v nejvyšším podlaží budou obsahovat nadstandardní technické řešení a jejich dokonalost dotvoří velké střešní terasy a zelené zahrady.

    Brožury ke stažení

    Mapa a občanská vybavenost

    Vzorový byt

    Líbí se Vám projekt PARVI Cibulka?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    PARVI Cibulka
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
    An error has occurred while getting captcha image