RANTA Barrandov II

Ve výstavbě
Volné byty:

2

Celkový počet bytů :

118

Více informací

AKČNÍ NABÍDKA

Ke každému bytu 5+kk finanční bonus 400 000 Kč.

Nové byty na prodej v RANTA Barrandov II

Ve výstavbě je druhá etapa, která nabídne celkem 118 jednotek v dispozici 1+kk až 5+kk. Nejmenší z nich má plochu 28 m2, majitel největšího bytu si bude užívat 215 m2. Vyberou si zde jak singles a páry, tak i rodiny s dětmi, jejichž nároky na prostor jsou větší. Dokončení těchto čtyř bytových domů plánujeme na 4. čtvrtletí roku 2021.

Nové bydlení na dobré adrese
 • Příroda na dosah
 • Sportovní vyžití a akvapark
 • Dobrá dopravní dostupnost
Více o projektu

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk, každý z nich má svůj balkon, předzahrádku či terasu a ke všem náleží sklepní kóje. Součástí bytových domů jsou i garážová stání, kočárkárna či prostor pro mytí psů a kol. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

V rámci standardního vybavení nového bytu si můžete vybrat z několika variant dlažeb, obkladů, podlahových krytin a interiérových dveří. Výběr z běžných i nadstandardních materiálů včetně dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet v on-line nástroji Konfigurátor.

    Financování

    Hypotéka promyšlená srdcem

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Více na Hypo.YIT

    Služba pronájmu bytů

    Co je to služba pronájmu bytů?

    YIT je přední developer rezidenčních projektů a naši činnost jsme rozšířili i na komplexní služby nájemního bydlení. Investorům a majitelům zajistíme pronájem bytů z našich projektů v Praze. Seženeme vhodného nájemce a postaráme se o kompletní správu bytu i jeho pronájmu. Naopak zájemcům o nájemní bydlení - nájemcům  nabízíme tyto byty k nastěhování. Včetně prvotřídního servisu – plně vybavené bytové jednotky ve finském stylu, řady dalších služeb a zvýhodněných nabídek našich obchodních partnerů.

    Brožury ke stažení

    Mapa a občanská vybavenost

    RANTA Barrandov
    • Bydlení blízko přírody
    • MHD
    • Mateřské školy, Základní škola, ZUŠ
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt RANTA Barrandov II?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    RANTA Barrandov II
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.