KOTI Libeň

Ve výstavbě
Volné byty:

12

Celkový počet bytů :

140

Více informací

Nové byty s garancí konečné ceny jako při úroku 1,89 %.

Nové byty na prodej v KOTI Libeň

V pražské Libni, mezi ulicemi Františka Kadlece a Červená báň pro vás ve třech bytových domech stavíme 140 nízkoenergetických bytů ve finském stylu, 2 ateliéry a 1 komerční prostor. Situované budou do polouzavřeného bloku ve tvaru písmene U. Chybět nebudou sklepy, sklepní kóje, kočárkárny, místnosti pro mytí kol a psů, podzemní garáže a dostatek zeleně. Výstavbu odstartoval objekt B, ve kterém vyroste 40 jednotek a 1 nebytový prostor.

O architektonický návrh klasického městského bloku bytových domů, který odráží moderní, střídmý a nadčasový styl, se postaralo studio HeadHand.

Jsou do něj zakomponovány také prvky udržitelného rozvoje území, energetické soběstačnosti a úspornosti provozu, citlivému k životnímu prostředí. Zároveň respektuje okolní zástavbu a historii místa.

Mapa a občanská vybavenost

Libeň

Lokalita

Protože se projekt s novými byty nachází v širším centru Prahy, je perfektně dopravně dostupný. Kromě auta můžete využít velké množství autobusových, a hlavně tramvajových linek, které zajišťují spojení přímo do centra metropole či na metro. Během několika minut se tak dostanete na linky metra B - Palmovka i C - Prosek.

Občanská vybavenost

Projekt vzniká v lokalitě pražské Libně, která nabízí výbornou občanskou vybavenost. V blízkosti se nachází hned několik mateřských a základních škol, stejně tak gymnázium a vysoká škola, takže vaše děti budou moci chodit do školy jen pár minut pěšky.

Nechybí zde spousta obchodůkaváren a restaurací, kam budete moci vyrazit za potřebnými nákupy stejně jako za klidným posezením s rodinou či přáteli. V sousedství dále naleznete i důležité veřejné služby – poštu, městský úřad, polikliniku nebo Nemocnici Na Bulovce.

Volný čas

Pokud máte rádi přírodu a sport, určitě si přijdete na své. Za pár minut chůze dorazíte do parku Pod Korábem či k Pekařce – studánce pojmenované po bývalé vinici a zaniklé usedlosti. K výletu přímo vybízí i přírodní památka Prosecké skály s několika vyhlídkami. Můžete také vyrazit na hezkou procházku k Vltavě kolem půvabného rokokového libeňského zámku do Thomayerových sadů s naučnou stezkou, vyhlídkou a dětským hřištěm. Okolí si jistě vychutnáte i na kole a bruslích. Cyklostezky vedou do Troje, Stromovky nebo podél říčky Rokytky. Milovníci adrenalinu ocení bobovou dráhu lanový park, vzdálené jen 3 a 7 minut jízdy. Zkrátka v Libni nepřijdou ani příznivci kultury, vyrazit můžete například do nedalekého, oblíbeného Divadla pod Palmovkou.

Detaily projektu

Dispozice bytů

KOTI Libeň nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 24 m² do 114 m². Většina bytových jednotek má vlastní balkon, terasu nebo předzahrádku, orientované do vnitrobloku či nové klidné vnitřní ulice. Promyšlené dispozice a čistý finský design jsou samozřejmostí.

Bytové standardy

Vybírat z několika variant interiérových dveří, dlažeb, podlahových krytin a obkladů můžete v rámci standardního vybavení nového bytu bezplatně. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line v našem Konfigurátoru.

    Financování

    Hypotéka promyšlená srdcem

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Více na Hypo.YIT

    Jarní bonus od YIT

    Pomůžeme vám s financováním hypotéky!

    Dnes je pro mnohé zájemce o nové bydlení komplikované získat hypotéku a pokrýt měsíční splátky. Rozhodli jsme se vám proto pomoci a nabízíme nyní exkluzivní jarní bonus! Ve všech našich developerských projektech za vás vyrovnáme rozdíl mezi současnou úrovní úrokových sazeb (cca 5,5 %) a úrovní z loňského roku (cca 1,89 %).

    Během následujících 24 měsíců od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní vám pokryjeme rozdíl v měsíčních splátkách. V podstatě od nás dostanete na pořízení nového domova od YIT unikátní finanční bonus, jako kdybyste si koupili byt při úrokové sazbě 1,89 %.

    Dokud se úrokové sazby nezačnou opět snižovat, nemusíte je řešit!

    Kolik tím ušetříte?

    Abychom vám lépe ilustrovali finanční úsporu, máme pro vás reprezentativní příklad. Při průměrné ceně bytů:

    • u 2+kk měsíčně ušetříte cca 13 500 Kč, což dohromady za 2 roky tvoří sumu přes
     300 000 Kč;
    • u 3+kk se pak při jednotlivé splátce jedná o rozdíl přes 18 000 Kč, což vám přinese bonus kolem 430 000 Kč.

    A co pak?

    Po 2 letech můžete v rámci ukončení fixace nebo v rámci refinancování samozřejmě využít aktuálních úrokových sazeb. Rádi vám pomůžeme najít to nejoptimálnější řešení.

    Neváhejte – bonus je časově omezený! Vztahuje se jen na smlouvy podepsané do 15. 6. 2022.

    Online kamera

    Brožury ke stažení

    Líbí se Vám projekt KOTI Libeň?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    KOTI Libeň
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.