KEMI

Ve výstavbě
Volné byty:

59

Celkový počet bytů :

98

Více informací

Nové byty s garancí konečné ceny jako při úroku 1,89 %.

Jedinečná nabídku bytů v projektu KEMI. Součástí každého bytu je i kuchyňská linka vč. spotřebičů.

Bydlení v LAPPI Hloubětín - etapa KEMI

Etapa KEMI, která je součástí projektu LAPPI Hloubětín, nabízí 98 nízkoenergetických bytů 1+kk až 4+kk. Dům má sedm nadzemních a jedno podzemní podlaží, v němž nebude chybět dostatek parkovacích stání. Součástí domu budou kočárkárny/kolárny a místnost, kde můžete očistit zablácené kolo nebo třeba pejska.

Etapa KEMI, pojmenovaná po laponské obci s jediným chromovým dolem v Evropě a s největším, každoročně rekonstruovaným hradem ze sněhu na světě, se bude linout kolem ulice Kolbenova.

Součástí této etapy bude šest komerčních prostor, které jejich majitelé mohou proměnit kupříkladu na menší obchod, lékárnu nebo kadeřnictví. Etapu KEMI plánujeme dokončit ve třetím čtvrtletí roku 2023.

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 4+kk o velikostech od 30 m2 do 100 m2, většina z nich má svůj zasklený balkón, předzahrádku či terasu a ke všem náleží sklepní kóje. Většina bytů je vybavena prefabrikovanou koupelnou. Součástí bytových domů jsou i garážová stání, kočárkárny/kolárny a prostor pro mytí psů a kol. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

Součástí bytů je kuchyňská linka včetně spotřebičů. V rámci standardního vybavení nového bytu si dále můžete vybrat z několika variant podlahových krytin a interiérových dveří. Byty jsou také vybaveny rekuperací. Jejich součástí je i příprava pro předokenní žaluzie na dálkové ovládání, s výjimkou severní fasády domu.

    Brožury ke stažení

    Financování

    Na vlně dostupné hypotéky

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Jarní bonus od YIT

    Pomůžeme vám s financováním hypotéky!

    Dnes je pro mnohé zájemce o nové bydlení komplikované získat hypotéku a pokrýt měsíční splátky. Rozhodli jsme se vám proto pomoci a nabízíme nyní exkluzivní jarní bonus! Ve všech našich developerských projektech za vás vyrovnáme rozdíl mezi současnou úrovní úrokových sazeb (cca 5,5 %) a úrovní z loňského roku (cca 1,89 %).

    Během následujících 24 měsíců od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní vám pokryjeme rozdíl v měsíčních splátkách. V podstatě od nás dostanete na pořízení nového domova od YIT unikátní finanční bonus, jako kdybyste si koupili byt při úrokové sazbě 1,89 %.

    Dokud se úrokové sazby nezačnou opět snižovat, nemusíte je řešit!

    Kolik tím ušetříte?

    Abychom vám lépe ilustrovali finanční úsporu, máme pro vás reprezentativní příklad. Při průměrné ceně bytů:

    • u 2+kk měsíčně ušetříte cca 13 500 Kč, což dohromady za 2 roky tvoří sumu přes
     300 000 Kč;
    • u 3+kk se pak při jednotlivé splátce jedná o rozdíl přes 18 000 Kč, což vám přinese bonus kolem 430 000 Kč.

    A co pak?

    Po 2 letech můžete v rámci ukončení fixace nebo v rámci refinancování samozřejmě využít aktuálních úrokových sazeb. Rádi vám pomůžeme najít to nejoptimálnější řešení.

    Neváhejte – bonus je časově omezený! Vztahuje se jen na smlouvy podepsané do 15. 6. 2022.

    Mapa a občanská vybavenost

    LAPPI Hloubětín

    LAPPI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín – KEMI?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    KEMI
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.