RANUA

Ve výstavbě
Volné byty:

62

Celkový počet bytů :

111

Více informací

Nové byty s garancí konečné ceny jako při úroku 1,89 %.

Bydlení v LAPPI Hloubětín - etapa RANUA

Etapa s názvem RANUA sestává ze 111 nízkoenergetických bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk. Etapa je součástí projektu LAPPI Hloubětín a vybere si zde každý – singles, páry i rodiny s dětmi, které hledají příjemné a praktické bydlení v bezpečném prostředí nedaleko přírody. Budova o osmi nadzemních a dvou podzemních podlažích představuje moderní pojetí klasického uspořádání bytového domu. Mezi etapami RANUA a budoucí etapou TORNIO je plánovaný klidný a prosvětlený prostor se zelení a herními prvky.

Etapa RANUA, pojmenována podle laponské obce s nejsevernější zoologickou zahradou na světě specializující se na arktické druhy zvířat. Dokončení této etapy plánujeme na třetí čtvrtletí roku 2023.

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk o velikostech od 26 m2 do 137 m2, každý z nich má svůj zasklený balkon, předzahrádku či terasu a ke všem náleží sklepní kóje. Většina bytů je vybavena prefabrikovanou koupelnou. Součástí bytových domů jsou i garážová stání, kočárkárny/kolárny a prostor pro mytí psů a kol. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

V rámci standardního vybavení nového bytu si můžete vybrat z několika variant podlahových krytin a interiérových dveří. Byty jsou vybaveny rekuperací. Jejich součástí je i příprava pro předokenní žaluzie na dálkové ovládání, s výjimkou severní fasády domu. Výběr z běžných i nadstandardních materiálů včetně dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet v on-line nástroji Konfigurátor.

    Brožury ke stažení

    Financování

    Na vlně dostupné hypotéky

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Jarní bonus od YIT

    Pomůžeme vám s financováním hypotéky!

    Dnes je pro mnohé zájemce o nové bydlení komplikované získat hypotéku a pokrýt měsíční splátky. Rozhodli jsme se vám proto pomoci a nabízíme nyní exkluzivní jarní bonus! Ve všech našich developerských projektech za vás vyrovnáme rozdíl mezi současnou úrovní úrokových sazeb (cca 5,5 %) a úrovní z loňského roku (cca 1,89 %).

    Během následujících 24 měsíců od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní vám pokryjeme rozdíl v měsíčních splátkách. V podstatě od nás dostanete na pořízení nového domova od YIT unikátní finanční bonus, jako kdybyste si koupili byt při úrokové sazbě 1,89 %.

    Dokud se úrokové sazby nezačnou opět snižovat, nemusíte je řešit!

    Kolik tím ušetříte?

    Abychom vám lépe ilustrovali finanční úsporu, máme pro vás reprezentativní příklad. Při průměrné ceně bytů:

    • u 2+kk měsíčně ušetříte cca 13 500 Kč, což dohromady za 2 roky tvoří sumu přes
     300 000 Kč;
    • u 3+kk se pak při jednotlivé splátce jedná o rozdíl přes 18 000 Kč, což vám přinese bonus kolem 430 000 Kč.

    A co pak?

    Po 2 letech můžete v rámci ukončení fixace nebo v rámci refinancování samozřejmě využít aktuálních úrokových sazeb. Rádi vám pomůžeme najít to nejoptimálnější řešení.

    Neváhejte – bonus je časově omezený! Vztahuje se jen na smlouvy podepsané do 15. 6. 2022.

    Mapa a občanská vybavenost

    LAPPI Hloubětín

    LAPPI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín – RANUA?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    RANUA
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.