SUOMI Hloubětín - etapa PORVOO

Ve výstavbě
Volné byty:

1

Celkový počet bytů :

60

Více informací

Vážení klienti,

koupě bytu je v současnosti jednou z nejjistějších investic. S ohledem na stávající situaci jsme připraveni nabídnout vám speciálně upravený platební kalendář nebo možnost rozložení plateb bez navýšení kupní ceny. Kontaktujte nás a zjistěte si více informací.

Bydlení v Suomi Hloubětín - PORVOO (Etapa 7)

V etapě, nesoucí název finského přístavního města Porvoo, postavíme 60 moderních bytů v jediném bytovém domě. V nabídce jsou byty o dispozicích 1+kk až 5+kk a s výměrou 33 m2 až 121 m2, z nichž každý má svůj balkon, předzahrádku či terasu a ke všem náleží sklepní kóje. Součástí bytového domu jsou i podzemní podlaží společná s etapou SALO, kde naleznete garážová stání, kočárkárnu či prostor pro mytí psů a kol.

Nové srdce Hloubětína
 • Krásná příroda
 • Sportovní vyžití
 • Dobrá dopravní dostupnost
Více o projektu

SUOMI Hloubětín - Porvoo

Rezidenční čtvrť SUOMI Hloubětín se rozrůstá o sedmou etapu nesoucí název finského přístavního města Porvoo. Projekt vzniká v Hloubětíně na místě s perfektní dopravní dostupností, v sousedství říčky Rokytky. Areál a jeho bezprostřední okolí skýtají možnosti sportovního vyžití v podobě cyklistiky,

in-line bruslení, venkovní posilovny s fitness či multifunkčního hřiště. V rámci výstavby etapy PORVOO postavíme 60 moderních bytů v jednom bytovém domě. Jeho součástí jsou i podzemní podlaží společná s etapou SALO, kde naleznete garážová stání, kočárkárnu či prostor pro mytí psů a kol.

DISPOZICE BYTŮ

V nabídce etapy PORVOO jsou byty o dispozicích 1+kk až 5+kk a s výměrou 33 m2 až 120 m2, z nichž každý má svůj balkon, předzahrádku či terasu, k vybraným bytům náleží sklepní kóje. A jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

BYTOVÉ STANDARDY

Vybírat z několika variant interiérových dveří, dlažeb, podlahových krytin a obkladů můžete v rámci standardního vybavení nového bytu bezplatně. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line v našem Konfigurátoru.

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na Hypo.YIT

    Mapa a občanská vybavenost

    SUOMI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, Metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám etapa Porvoo?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o

    Porvoo
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Kontaktujte nás

    Porvoo
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo
    Evropská 2690/17, 160 00 Praha
    Zavřít
    Odesílám...