SUOMI Hloubětín - etapa SALO

Ve výstavbě
Volné byty:

5

Celkový počet bytů :

101

Více informací

Vážení klienti,

koupě bytu je v současnosti jednou z nejjistějších investic. S ohledem na stávající situaci jsme připraveni nabídnout vám speciálně upravený platební kalendář nebo možnost rozložení plateb bez navýšení kupní ceny. Kontaktujte nás a zjistěte si více informací.

Nové byty v SUOMI Hloubětín – SALO (Etapa 5)

Pátá etapa pojmenovaná po finském městě Salo přináší do areálu Suomi Hloubětín 101 bytů ve dvou bytových domech. Salo nabízí nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk. Součástí podzemního prostoru jsou i garážová stání, kočárkárna či prostor pro mytí psů a kol. To vše pro vaše komfortní bydlení v rezidenční čtvrti, kde plánujeme stavbu školky, vyhlídkové restaurace, obchodů, hřišť a parku.

Nové srdce Hloubětína
 • Krásná příroda
 • Sportovní vyžití
 • Dobrá dopravní dostupnost
Více o projektu

Detaily projektu

Dispozice bytů

V páté etapě – Salo, naleznete nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk a o rozměrech 32 m2 až 120 m2. Všechny byty v prodeji disponují balkonem, předzahrádkou nebo terasou, k vybraným bytům náleží sklepní kóje, která je zahrnuta v ceně bytu. A jako bonus pro vás máme i bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

V rámci standardního vybavení nového bytu máte možnost si bezplatně vybrat si z několika variant dlažeb, obkladů, podlahových krytin a interiérových dveří. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line v Konfigurátoru.

Komerční prostory

Bytový dům SALO (v areálu SUOMI Hloubětín) disponuje i nebytovými prostory, které se nacházejí v přízemí domu. Čtyři komerční prostory v Praze 9, které jsou v blízkosti hlavní ulice Kolbenova, mají velikosti 49,5 m² – 65,3 m².

Podmínkou koupě je přikoupení 1 parkovacího stání v ceně 145.200 včetně DPH.

Financování

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Brožury ke stažení

    Mapa a občanská vybavenost

    SUOMI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, Metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt SUOMI Hloubětín – SALO?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o

    Salo
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Kontaktujte nás

    Salo
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    Prodejní kancelář
    Zavřít
    Odesílám...