SUOMI Hloubětín - etapa LAHTI

Kolaudace 10/2019
Volné byty:

1

Celkový počet bytů :

104

Více informací

Bydlení v SUOMI Hloubětín – LAHTI (etapa 4)

Čtvrtá etapa v srdci rezidenční čtvrti SUOMI Hloubětín nese název Lahti a přináší nové možnosti bydlení ve finském stylu. Můžete se těšit na celkem 104 moderních bytů ve třech bytových domech propojených společným podzemním parkovištěm. Dispozičně různorodé byty od 1+kk po 5+kk budou zasazeny do zástavby nově vznikající finské čtvrti, jejíž součástí bude park, dětské hřiště či školka, chybět nebudou ani prostory vyhrazené službám pro vás. Každý byt bude mít svou vlastní předzahrádku, terasu či balkón, součástí bytu je i sklepní kóje.

Přečíst si více

DISPOZICE BYTŮ

Etapa LAHTI nabízí byty v dispozicích od 1+kk až 5+kk o velikostech 31 m2 až 132 m2. Všechny byty v prodeji disponují balkonem, předzahrádkou nebo terasou. A jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

BYTOVÉ STANDARDY

V rámci standardního vybavení nového bytu máte možnost vybrat si z několika variant podlahových krytin, obkladů, dlažeb, a interiérových dveří, a to bezplatně. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line díky našemu Konfigurátoru.

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na YIT HYPO

    Brožury ke stažení

    Mapa a občanská vybavenost

    SUOMI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, Metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Líbí se Vám etapa Lahti?

    Kontaktujte nás

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    Prodejní kancelář
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...