SUOMI Hloubětín - etapa VANTAA

Ve výstavbě
Volné byty:

2

Celkový počet bytů :

104

Více informací

AKČNÍ NABÍDKA

Ke každému bytu 5+kk finanční bonus 300 000 Kč vč. DPH plus jedno parkovací stání ZDARMA při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní během 05/2021.

Bydlení v SUOMI Hloubětín – VANTAA (etapa 9)

Devátá etapa na pomezí rezidenční čtvrti SUOMI Hloubětín a parku Rokytka nese název Vantaa a přináší nové možnosti bydlení ve finském stylu. Můžete se těšit na celkem 104 moderních bytů ve čtyřech bytových domech propojených společným podzemním parkovištěm. Dispozičně různorodé byty od 1+kk po 5+kk budou zasazeny do zástavby nově vznikající finské čtvrti, jejíž součástí bude park, dětské hřiště či školka, chybět nebudou ani prostory vyhrazené službám pro vás. Každý byt bude mít svou vlastní předzahrádku, terasu či balkón, součástí bytu je i sklepní kóje.

Přečíst si více
Nové srdce Hloubětína
 • Krásná příroda
 • Sportovní vyžití
 • Dobrá dopravní dostupnost
Více o projektu

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk, každý z nich má svůj balkon, předzahrádku či terasu a ke všem náleží sklepní kóje. Součástí bytových domů jsou i garážová stání, kočárkárna či prostor pro mytí psů a kol. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

V rámci standardního vybavení nového bytu si můžete vybrat z několika variant dlažeb, obkladů, podlahových krytin a interiérových dveří. Výběr z běžných i nadstandardních materiálů včetně dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet v on-line nástroji Konfigurátor.

    Brožury ke stažení

    Mapa a občanská vybavenost

    SUOMI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, Metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt SUOMI Hloubětín – VANTAA?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    Vantaa
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.