Den otevřených dveří SUOMI Hloubětín

S radostí vás zveme na Den otevřených dveří na projektu SUOMI Hloubětín v etapě Lahti, který proběhne 15. května od 14 do 18 hodin. Budete si moci prohlédnout dva vzorové byty 2+kk, přičemž jeden z nich bude nabídnut do prodeje včetně veškerého interiérového vybavení. Po celou dobu vám budou k dispozici naši obchodníci, kteří budou připraveni odpovídat na vaše případné dotazy.

Rádi bychom vás upozornili, že cesta ke vzorovým bytům vede stavbou a celý bytový dům ještě není dokončen. Doporučujeme vám tedy pevnou obuv a prosíme vás, abyste na stavbu v zájmu bezpečnosti nebrali malé děti či domácí mazlíčky. Taktéž bychom rádi upozornili ty z vás, kteří mají v etapě Lahti zakoupené byty, že během Dne otevřených dveří do těchto bytů nebude umožněn přístup.

Vaší účastí na Dnu otevřených dveří udělujete YIT souhlas s pořizováním fotografií, audio a videozáznamů z akce a s jejich následným zveřejněním na webu YIT, na sociálních sítích a v rámci komunikace akce v on-line a tištěných médiích. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde.

 

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...