Soutěž s YIT: vyfoťte se s finským motivem z naší galerie a vyhrajte!

Hledáte jedinečné bydlení, které má styl a bude splňovat vaše vysoké požadavky? V našich projektech si určitě vyberete, protože pro vás stavíme kvalitní finské byty promyšlené srdcem. Teď navíc s YIT můžete vyhrát krásné výhry inspirované Finskem. Stačí se jen vyfotit s finským motivem z naší galerie, nahrát fotku a vyplnit registrační formulář na této stránce. Každá výhra vám přinese báječné zážitky a příjemnou relaxaci, samozřejmě v severském stylu😊 Prostudujte tedy pravidla a neváhejte zkusit své štěstí.

 

O CO HRAJEME?

1. výhra: Zájezd do Finska a Laponska pro dvě osoby v hodnotě 100 000 Kč

Snili jste o výpravě na daleký sever? S trochou štěstí se vám tajné přání vyplní už příští rok: během prvního čtvrtletí 2021 chystáme pro našeho výherce a jeho doprovod zájezd do Finska a Laponska v hodnotě 100 tisíc korun. Na cestě navštívíte například moderní centrum Helsinek Tripla, které stavěla naše společnost, a po přesunu na sever do města Rovaniemi si užijte krásy Laponska. Co na vás může čekat? Například husky safari, vyzkoušíte si jízdu na sněžném skútru a tradiční rybaření na ledu, prohlédnete si sámskou vesnici a sobí farmu, přenocujete v ledovém hotelu a chybět nebude ani návštěva vánoční vesničky, protože Santa Claus žije zde a je tedy Fin😊 I když ve Finsku ho nazývají Joulupukki.*

*Změna programu vyhrazena

Kdo může vyhrát první výhru?

Každý, kdo se zúčastní Soutěže YIT dle definovaných pravidel

CHCI SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE YIT

2. výhra: Voucher na prodloužený víkend od Amazing Places v hodnotě 20 000 Kč pro dvě osoby

Co může být lepšího než relaxace v hotelu, kde se o vás parádně postarají a vy můžete všechny starosti hodit za hlavu? Nebo vás láká raději horská chalupa? Zalíbilo se vám nějaké české wellness? Druhou výhrou je voucher od Amazing Places v hodnotě 20 tisíc korun. Sami si z jejich nabídky vyberete místo, kde chcete s partnerem strávit prodloužený víkend.

Kdo může vyhrát druhou výhru?

Každý, kdo se zúčastní soutěže YIT dle definovaných pravidel.

CHCI SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE YIT

3. výhra: Věrnostní karta do Saunia.cz v hodnotě 6 000 Kč

Co patří nerozlučně k Finsku? Samozřejmě jeho slavné sauny. Přichystali jsme pro vás věrnostní kartu do saunového světa pro dvě osoby v hodnotě 6 tisíc korun. Spolu se svou polovičkou či někým ze svých přátel nebo rodiny si tak můžete užít zážitek, který vás osvěží na těle i na duchu.

Kdo může vyhrát třetí výhru?

Každý, kdo se zúčastní soutěže YIT dle definovaných pravidel.

CHCI SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE YIT

Pro prvních 500, kteří se do soutěže zaregistrují a budou svou soutěžní fotografii  sdílet na sociálních sítích ve feedu

 YIT Česká republika  nebo   @yitcz

 fotografii označí @YITCZ a dají "follow" máme připravený malý dárek a navíc 3% slevu na nákup bytu platnou od 01/2021 do 06/2021.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

postup.pngJak a kde se vyfotit s finským motivem?

Vyfotit se můžete kdekoliv, ale podmínkou je, abyste na fotografii byli přímo vy (tedy účastník soutěže) a spolu s vámi obrázek našeho finského motivu, tedy obrázek od YIT. Kde tyto obrázky s finským motivem najdete?

A) V NAŠICH VYBRANÝCH PROJEKTECH ČI V PROSTORECH NAŠICH KANCELÁŘÍ

A to v podobě reklamní plachty či makety lidské siluety přímo na našich projektech nebo v prostorech našich kanceláří a na hlavní recepci budovy Telehouse v Dejvicích, kde sídlíme. Reklamní plachty / makety pro focení snadno poznáte, jsou jasně označeny nápisem „Soutěž YIT“. Tento nápis musí být viditelný i na vaší soutěžní fotografii.

NEBO

B) V SOUTĚŽNÍ FOTOGALERII NA NAŠEM WEBU YIT.CZ

Chcete se zúčastnit, ale nestíháte vyrazit pro fotku na místo projektu? Stáhněte a vytiskněte si vybraný obrázek z naší soutěžní fotogalerie a pro snímek použijte právě ten. Naše finské motivy ke stažení jsou pro vás připraveny ZDE. I pro tyto obrázky z fotogalerie platí, že na zaslané soutěžní fotce musí zůstat viditelný nápis „Soutěž YIT“.

Tyto fotografie, které jsou určeny ke stažení, mohou být použity výhradně pro účely této soutěže a k ničemu jinému.

Každý soutěžící může poslat jen jednu fotografii.

Přijímáme selfie, nebo vás s naším finským motivem může někdo vyfotit.

Kreativitě se meze nekladou, ale fotky s nevhodným obsahem nebudou do soutěže zařazeny.

Jak fotografii zařadit do soutěže?

Na této soutěžní stránce naleznete registrační formulář, v němž je potřeba vyplnit povinné údaje, zodpovědět jednoduchou otázku, zaškrtnout, o jaké výhry soutěžíte (O 1. výhru mohou soutěžit pouze lidé, kteří si koupili byt/nebytovou jednotku od YIT nebo YIT CZ HOUSING - podmínkou je podepsaná smlouva o smlouvě budoucí kupní viz blíže pravidla soutěže. O 2. a 3. výhru může soutěžit každý = koupě bytu není podmínkou), a nahrát soutěžní fotografii vytvořenou dle uvedených pravidel. Tím budete do soutěže zařazení, což vám potvrdí i zobrazená stránka po úspěšném odeslání registračního formuláře.

Termín soutěže a vylosování

Soutěž YIT běží od 1. 9. 2020 do 31. 10. 2020 - to je poslední den, kdy příspěvky do soutěže přijímáme. Nejpozději do poloviny listopadu pak za účasti notáře vylosujeme vítěze.

Kdo se nesmí zúčastnit?

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci YIT a jejich rodinní příslušníci.

Galerie

Sledujte nás na sociálních sítích, ať víte s kým soutěžíte ;)

 YIT Česká republika

 @yitcz

Registrační formulář

Zaškrtněte
Pole označená jsou povinná

Těšíme se na vaše „finské fotky“ a držíme palce, abyste výhru svých snů vyhráli právě vy!

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Odesílám...