Rok bydlení zdarma s YIT a Evropou 2

Máme tu soutěž pro jakékoliv páry. Soutěžit může holka s klukem, holka s holkou, kluk s klukem, ale i maminka s dítětem nebo kamarádi. Vyplň krátký soutěžní formulář, a když Tě vybereme a vyhraješ, získáš rok bydlení zdarma s finským developerem YIT a Evropou 2. Zapoj se do soutěže o byt od pondělí 3. května 2021 do pátku 21. května 2021.

Pravidla soutěže

KROK 1 – pondělí 3. května 2021 – neděle 9. května 2021:

Registruj se hned teď na stránkách Evropy 2! Vyplň krátký soutěžní formulář a napiš nám svůj příběh o společném bydlení a proč zrovna Ty bys měl získat hlavní výhru. Zároveň připoj vtipnou fotku ze společného bydlení. Můžeš přidat i link na vtipné video, to ale není podmínkou.

Ze všech doručených příběhů vybereme 5 nejoriginálnějších, jejichž autoři postupují v páru do druhého kola.

KROK 2 – pondělí 17. května 2021 – pátek 21. května 2021:

Pokud Tě odborná porota YIT a Evropy 2 vybere, pozveme Tebe a Tvého budoucího spolubydlícího či spolubydlící do studia Evropy 2 na nervy drásající souboje… A na jejich konci získá jeden z pěti pozvaných párů roční bezplatné užívání bytu 2+kk v kvalitně postaveném nízkoenergetickém bytě v projektu RANTA Barrandov na Praze 5. Byt je plně vybavený nábytkem, má balkón, parkovací stání a sklepní kóji. Více o projektu najdete zde.

Galerie

Soutěž probíhá na stránkách Evropy 2

CHCI SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE YIT

Nezapomeň nás sledovat na

 YIT Česká republika nebo   @yitcz

Ke stažení