KEMI

Ve výstavbě
Volné byty:

5

Celkový počet bytů :

98

Více informací

BONUS

Dorovnáme vám rozdíl v hypotéce až 200 000 Kč vč. DPH s garancí konečné ceny.
Časově omezená nabídka!

Jedinečná nabídku bytů v projektu KEMI. Součástí každého bytu je i kuchyňská linka vč. spotřebičů.

Bydlení v LAPPI Hloubětín - etapa KEMI

Etapa KEMI, která je součástí projektu LAPPI Hloubětín, nabízí 98 nízkoenergetických bytů 1+kk až 4+kk. Dům má sedm nadzemních a jedno podzemní podlaží, v němž nebude chybět dostatek parkovacích stání. Součástí domu budou kočárkárny/kolárny a místnost, kde můžete očistit zablácené kolo nebo třeba pejska.

Etapa KEMI, pojmenovaná po laponské obci s jediným chromovým dolem v Evropě a s největším, každoročně rekonstruovaným hradem ze sněhu na světě, se bude linout kolem ulice Kolbenova.

Součástí této etapy bude šest komerčních prostor, které jejich majitelé mohou proměnit kupříkladu na menší obchod, lékárnu nebo kadeřnictví. Etapu KEMI plánujeme dokončit ve třetím čtvrtletí roku 2023.

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 4+kk o velikostech od 30 m2 do 100 m2, většina z nich má svůj zasklený balkón, předzahrádku či terasu a ke všem náleží sklepní kóje. Většina bytů je vybavena prefabrikovanou koupelnou. Součástí bytových domů jsou i garážová stání, kočárkárny/kolárny a prostor pro mytí psů a kol. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky zajišťují společnosti Hanák nábytek a MARPET. Navržené kuchyně v projektu KEMI jsou v provedení prémiového laminátu, kde si klient může vybrat ze tří barevných variant dvířek s klasickou úchytkou. Kuchyně jsou vybaveny spotřebiči výrobce Electrolux, zařizovacími předměty značky Blanco a LED osvětlením.

    Brožury ke stažení

    Financování

    Na vlně dostupné hypotéky

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Mapa a občanská vybavenost

    LAPPI Hloubětín

    LAPPI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    *Vizualizace jsou ilustrativní a mohou se lišit od skutečného provedení.

    Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín – KEMI?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    KEMI
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
    An error has occurred while getting captcha image