O nás

O nás

Vše o YIT

„YIT je finské bydlení promyšlené srdcem.“

O společnosti

1. února 2018 se spojily společnosti YIT a Lemminkäinen. Od tohoto data působí obě společnosti pod názvem YIT. Nově utvořená YIT je největší finská stavební společnost. Našich 6000 profesionálů vytváří společně s našimi klienty funkčnější, atraktivnější a udržitelnější města i prostředí k životu. Působíme v 8 zemích: Finsku, Norsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, České republice, Slovensku a Polsku. Společně nabízíme různorodé služby a inovativní řešení v oblasti rezidenčního developmentu, realizace komerčních prostor a modernizace projektů. Díky naší všestrannosti vynikáme zejména ve schopnosti realizovat náročné projekty zaměřené na rozvoj měst a regionů. YIT Stavo, vznikla spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008.

Naši zaměstnanci disponují vysokou kvalifikovaností a dlouholetými zkušenostmi. Garancí špičkových služeb je nejen integrovaný systém managementu kvality, ale také mezinárodní know-how, šetrný přístup k životnímu prostředí, inspirace skandinávskou architekturou i dodržování přísných pravidel bezpečnosti práce naší korporace.

V rámci certifikace systému IMS disponujeme certifikáty:

                             ISO 9001   ISO 45001    ISO 14001

Politika integrovaného systému

společně jsme YIT VIDEO

Historie

„Naší vizí už od vzniku je být průkopníkem ve vytváření a udržování příjemného prostředí k životu.“

Společnost YIT oslavila v roce 2012 sto let svého úspěšného působení ve Finsku i dalších zemích. V průběhu století rostla YIT spolu se svými zákazníky a stále rozvíjela své služby až do dnešní podoby, kdy úspěšně podniká v řadě oblastí.

 

Podívejte se na bohatou historii YIT

Sense and Sensibility - Rozum a cit

Bydlení promyšlené srdcem

Při rozhodování o novém bydlení jsou důležité obě strany mince – jak rozumové (a rozumné) zvažování ceny, lokality, vybavení i dostupnosti, tak naše vlastní pocity z bytu i lokality, přání a představy vysněného bydlení a mnoho dalších emotivních pochodů.

Ve YIT chceme vždy propojit obě strany, aby bydlení splňovalo všechny vaše racionální požadavky, ale zároveň vás naplňovalo vnitřně a s klidem jste o svém bytu mohli říct, že tady jste doma. Rozum a pocit jsou pro nás stejně důležité a vždy by měly jít a fungovat ruku v ruce.


Podívat se na video

Etický kodex

Naše poslání, vize a hodnoty jsou základem toho, jak pracujeme.

Naším cílem je dlouhodobý úspěch v podnikání. To znamená, že netrváme na dobrém finančním výsledku za každou cenu. Abychom dosáhli obchodního úspěchu, musíme respektovat zájmy všech zainteresovaných stran a vytvářet hodnoty pro všechny z nich – to se týká jak klientů, tak i akcionářů a zaměstnanců. Kodex chování si neklade za cíl být podrobným manuálem, který by odpověděl na každou otázku. Má být spíše všeobecným vodítkem, které ukazuje způsob, jakým chceme podnikat. Dokument zahrnuje zásady, kterými se řídí naše činnosti ve vztahu ke klientům, zaměstnancům, akcionářům, obchodním partnerům, konkurenci i celé společnosti a životnímu prostředí. Najdete zde také informace týkající se dodržování obchodních zásad a oznamování porušení předpisů.

Etický kodex skupiny YIT

 

Kodex chování YIT

Jak nahlásit podnět

Obchodní údaje

Společnost YIT Stavo s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 80847. Dokumenty jsou uloženy ve sbírce listin a ve společnosti. 

YIT Stavo, s.r.o.
TELEHOUSE
Generála Píky 430/26
160 00  Praha 6


IČ: 26420562, DIČ: CZ26420562 
Bankovní spojení: 5010019648/5500, Raiffeisenbank a.s.