Vytváříme lepší prostředí pro život

Vytváříme lepší prostředí pro život

Nový domov udělá život snadnější. Najděte ten svůj.

Hledání bytů

Hledání bytů

Teď je ještě malý, ale brzy bude potřebovat větší prostor.

Teď je ještě malý, ale brzy bude potřebovat větší prostor.

Ve YIT plně rozumíme, jakým změnám priorit musíte jako rodiče čelit i v oblasti bydlení. Spolu se svými dětmi potřebujete větší prostor, který se v budoucnu plně přizpůsobí všem vašim potřebám. Přesně takové byty pro vás stavíme – útulné, s dostatkem místa pro soukromí vaše i vašich dětí, navíc v lokalitách plných zeleně a s dobrou občanskou vybaveností včetně škol.

Kde naše životy spojíme v jeden?

Zamilovali jste se a jako pár hledáte společné bydlení, které bude plně vyhovovat všem vašim potřebám? Takový byt si u nás můžete vybrat – v oblíbených lokalitách, odkud to budete mít blízko za zábavou do centra Prahy i za sportem a procházkami do okolní přírody. Díky promyšleným návrhům a kvalitnímu provedení si v bytě z našeho projektu můžete vytvořit základ pro nový společný život, kde se bude dařit vám i vašim domácím mazlíčkům.

Chceme si být zase blíž, v další kapitole života.

Ve YIT si uvědomujeme, jak rychle se mění potřeby poté, co se děti vydají na vlastní cestu. U nás můžete v této nové etapě života vybírat z menších i větších městských bytů umístěných v klidných lokalitách s dobrou dopravní dostupností i veškerou občanskou vybaveností. Odtud to budete mít blízko ke všem službám, které budete potřebovat. A svůj nový domov si můžete zařídit zcela podle svého vkusu a životního stylu.

Snažím se žít ECO – a tak chci i bydlet.

Snažím se žít ECO – a tak chci i bydlet.

Šetrnost k životnímu prostředí je jedním z klíčových prvků naší filozofie. Stavíme moderní byty, které vám pomohou vyjádřit váš závazek k udržitelnému životu. Při jejich výstavbě implementujeme například prvky na zachytávání dešťové vody, systémy řízeného větrání s rekuperací, fotovoltaické elektrárny, recyklovaný beton či úsporné LED osvětlení. Investujete do budoucnosti své i celé planety.

Pomůžeme vám najít nový domov.


Napište nám

Projekty

Jak se bydlí s YIT?

"Když jsme se dozvěděli, že čekáme dítě, rozhodli jsme se, že Rebeku vezmeme do vlastního bydlení. Byt v KORU Vinohradská jsem vybrali docela rychle. Když jsme tady byli na první prohlídce, tak se nám to tak líbilo, že nebylo vůbec co řešit. Hned jsme byli rozhodnutí. Byl to vlastně první byt, který jsme vůbec spolu navštívili. A ještě ke všemu jsme potom zjistili, že jsme vyhráli voucher do Ikea na 80 tisíc, protože jsme 2 000. klientem YIT, takže to byl ještě vlastně takový dárek navrch. Jsme s YIT naprosto spokojení. Ta spolupráce byla perfektní. Možná to jediný, co nám tady chybí je, že tady máme jeden prázdný pokojíček, tak doufáme, že do budoucna se zaplní ještě jedním dítětem."

- Stroukalovi

"Při hledání prostoru ke koupi a vybudování naší kavárny jsme byli velmi rádi, že jsme se obrátili na společnost YIT. Svým profesionálním přístupem nám YIT pomohlo s realizací našich snů. Překvapením pro nás bylo, že koupí nebytového prostoru péče ze strany společnosti YIT neskončila, ale jsou nám nápomocní i nadále, což je příjemná změna oproti jiným developerům."

- Café Kristy

"Pri jednaní s Davidom som mal pocit, že si nevyberám byt, ale partnera na spoluprácu. Spolu s ďalšími kolegami ma utvrdili v tom, že je to tá najlepšia voľba a utvrdzujú ma v tom dodnes. No a keď som prvý raz vstúpil do bytu v projekte AALTO Cibulka, tak som vedel, že som doma. Mimoriadna spokojnosť a YIT veľmi ďakujem."

- Tomáš

"Hanka, která mi byt prodávala, se mnou jednala jako kdybych si vybírala palác za miliony. Kdykoliv si na mě udělala čas a na každý můj nepřijatý hovor, co nejdříve zavolala zpět. Procházela se mnou nabídky bytů a dala mi pocit, jako kdyby měla na starosti jen mě. Stejně tak jsem poté ocenila péči finanční poradkyně Š. Šánové z Gepardu, která mi v rámci služeb od YIT sjednávala hypotéku. Vyskytl se tam problém s jakýmsi letitým nedoplatkem za telefonní služby a dělala maximum, aby to na schválení hypotéky nemělo vliv."

- Barbora

Přihlašte se k našemu newsletteru.

YIT novinky na váš e-mail

Buďte první, kdo se dozví aktuality o projektech YIT.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky. Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.