„Společně to dokážeme“

Pojďte do toho s námi!

Jsme YIT Stavo, jeden z pěti nejvýznamnějších a nejúspěšnějších rezidenčních developerů v Praze. Soustředíme se na bytovou výstavbu v hlavním městě, kde mimo jiné přeměňujeme zanedbané lokality na nádherné bydlení ve finském stylu. Naše firma má kořeny ve Finsku. Patříme do skupiny YIT, která nám poskytuje zázemí a prostor pro sdílení zkušeností v rámci celkem 9 zemí a téměř 5 000 zaměstnanců.

Připojte se k nám! Jsme stabilním a renomovaným hráčem na developerském trhu – v Česku působíme již přes 15 let, ve Finsku máme dokonce více než stoletou tradici. A do budoucna nás čeká společná práce na mnoha zajímavých moderních projektech.

medium_recruitment_icons_200x200px_placement.jpg

V Čechách zaměstnáváme téměř 100 zaměstnanců

medium_recruitment_icons_200x200px_heart.jpg

Svých zaměstnanců si vážíme, záleží nám na vás

medium_recruitment_icons_200x200px_person.jpg

Nabízíme osobní přístup, důležitá je i individuální spokojenost

medium_recruitment_icons_200x200px_thumb.jpg

86 % našich zaměstnanců považuje práci u nás za smysluplnou

Kariéra u nás

 

 
 

Komunita talentů

Chcete se stát součástí našeho týmu, ale nenašli jste vhodnou pracovní pozici? Máte zájem i do budoucna stát se naším kolegou?

Přidejte se do naší komunity talentů YIT a dejte nám o sobě vědět. Současně se tak dovíte více o nás, našich projektech a životě v naší společnosti. Získáte představu, jak se ve YIT pracuje a jaké jsou aktuální pracovní příležitosti.

Komunitu talentů využíváme při hledání nových členů do našich týmů.

CHCI SE PŘIDAT

Zodpovědná spolupráce

Je pro nás samozřejmostí zajistit pro vás bezpečné a příjemné prostředí, kde se budete cítit spokojeně a budete mít šanci růst podle svých schopností.

VÍCE O NÁS

Inspirativní kolegové

Společně přinášíme inovativní řešení a nové technologie. Máme odvahu dělat velké věci a pracovat na unikátních projektech. Vaše nápady jsou pro nás zajímavé a chceme o nich slyšet víc.

POD STŘECHOU YIT

BUDUJ S NÁMI ZÁKLADY SVÉ KARIÉRY

Zajímavé výzvy

Ukazujeme, jak se dá během klimatických změn šetrně hospodařit s vodou, dokážeme proměnit brownfieldy na nádherné městské čtvrti a nevyužívané továrny měníme na luxusní bydlení. Buďte u toho!

DOKONČENÉ PROJEKTY

Naše benefity

5 dní dovolené navíc

Pátek do 14:30

Stravenkový paušál

Sick days

Příspěvek na jízdné

Vzdělávání

Plně hrazená výuka AJ

Příspěvek na penzijní spoření

Galerie