„Společně to dokážeme“

Pojďte do toho s námi!

Jsme YIT Stavo, jeden z pěti nejvýznamnějších a nejúspěšnějších rezidenčních developerů v Praze. Soustředíme se na bytovou výstavbu v hlavním městě, kde mimo jiné přeměňujeme zanedbané lokality na nádherné bydlení ve finském stylu. Proč Finsko? Naše firma má kořeny právě tam. Patříme do skupiny YIT, která nám poskytuje zázemí a prostor pro sdílení zkušeností v rámci celkem 9 zemí a téměř 6 000 zaměstnanců.

Připojte se k nám! Jsme stabilním a renomovaným hráčem na developerském trhu – v Česku působíme již přes 14 let, ve Finsku máme dokonce více než stoletou tradici. A do budoucna nás čeká společná práce na mnoha zajímavých moderních projektech.

medium_recruitment_icons_200x200px_placement.jpg

V Čechách zaměstnáváme téměř 100 zaměstnanců

medium_recruitment_icons_200x200px_heart.jpg

Svých zaměstnanců si vážíme, záleží nám na vás

medium_recruitment_icons_200x200px_person.jpg

Nabízíme osobní přístup, důležitá je i individuální spokojenost

medium_recruitment_icons_200x200px_thumb.jpg

86 % našich zaměstnanců považuje práci u nás za smysluplnou

Kariéra u nás

 

 
 

Komunita talentů

Chcete se stát součástí našeho týmu, ale nenašli jste vhodnou pracovní pozici? Máte zájem i do budoucna stát se naším kolegou?

Přidejte se do naší komunity talentů YIT a dejte nám o sobě vědět. Současně se tak dovíte více o nás, našich projektech a životě v naší společnosti. Získáte představu, jak se ve YIT pracuje a jaké jsou aktuální pracovní příležitosti.

Komunitu talentů využíváme při hledání nových členů do našich týmů.

CHCI SE PŘIDAT

Zodpovědná spolupráce

Je pro nás samozřejmostí zajistit pro vás bezpečné a příjemné prostředí, kde se budete cítit spokojeně a budete mít šanci růst podle svých schopností.

VÍCE O NÁS

Inspirativní kolegové

Společně přinášíme inovativní řešení a nové technologie. Máme odvahu dělat velké věci a pracovat na unikátních projektech. Vaše nápady jsou pro nás zajímavé a chceme o nich slyšet víc.

Zajímavé výzvy

Ukazujeme, jak se dá během klimatických změn šetrně hospodařit s vodou, dokážeme proměnit brownfieldy na nádherné městské čtvrti a nevyužívané továrny měníme na luxusní bydlení. Buďte u toho!

DOKONČENÉ PROJEKTY

Naše benefity

5 dní dovolené navíc

Pátek do 14:30

Stravenkový paušál

Sick days

Příspěvek na jízdné

Vzdělávání

Plně hrazená výuka AJ

Příspěvek na penzijní spoření

Pod střechou YIT

Jsme YIT Stavo, za naším názvem, logem a ve výsledku i každým projektem se ale nachází konkrétní tváře. Který kolega je zodpovědný za projektovou přípravu vašeho vysněného domova? S kým budete jednat na schůzce při koupi nového bytu? Nebo kdo vám následně pomůže domov doladit do krásných detailů?

Společně sdílíme důležité hodnoty, v jejich popředí jste vy, naši zákazníci, spokojenost české společnosti, udržitelnost a soulad s přírodou, ale i my samotní, zaměstnanci YIT, kolegové a parťáci.

Níže vám představujeme některé z našich kolegů a vy tak máte jedinečnou možnost nakouknout pod střechu YIT. Můžete se těšit na rozhovory, které odhalí vše, co jste ze zákulisí developerské společnosti možná vždy chtěli vědět…

David: Client Relationship Manager

David pracuje ve YIT už 11 let a jedním z primárních důvodů jsou podle něj skvělí kolegové a dobré zázemí YIT. Byl u zrodu většiny projektů, nejvíc pyšný je ale na KOTI Green Motol, který byl dokonce pojmenovaný dle Davidova návrhu. V rozhovoru se dále například dozvíte, jaké otázky nejčastěji slýchá od klientů, nebo jak vypadá typický den Client Relationship Managera.

Přečtěte si celý rozhovor

Honza: Sustainability / Environment Specialist

Tentokrát jsme vyzpovídali Honzu, který má za sebou dlouhou oborovou zkušenost na Ministerstvu životního prostředí a SFŽP a díky tomu pomáhá obohacovat naše projekty o zajímavá, ale hlavně potřebná udržitelná řešení. V rozhovoru se také dozvíte, jak Honza přistupuje k ekologii ve svém osobním životě, že je to nadšený maratonec, a jak to vše i díky benefitům YIT zvládá skloubit s péčí o rodinu.

Přečtěte si celý rozhovor

Galerie