Pod střechou YIT

Pod střechou YIT

Zaujalo vás, co umíme jako zaměstnavatel nabídnout? Chcete do toho jít s námi, ale zajímá vás, s kým u nás budete pracovat na zajímavých projektech? Od koho byste mohli získat cenné zkušenosti nebo s kým naopak sdílet ty vaše? Kdo z našich kolegů se řídí podobným životním mottem a kdo by byl váš potenciální parťák na obědy?

Dobrý pracovní kolektiv je jedním ze základních pilířů spokojeného života. V práci trávíme přibližně 2 080 hodin ročně, stojí tedy za to zvážit, kým se v práci obklopíme.

Chceme Vám toto rozhodnutí ulehčit, a proto jsme pro vás připravili rozhovory, ve kterých se přímo od našich kolegů dovíte vše o jejich pracovní náplni, zajímavosti z přípravy projektů, co se jim líbí na práci u finského developera, jaké pracovní benefity jim zpříjemňují život, ale třeba i jaké jsou jejich koníčky.

Poznejte vaše budoucí kolegy, které najdete Pod střechou YIT!

David: Client Relationship Manager

David pracuje ve YIT už 11 let a jedním z primárních důvodů jsou podle něj skvělí kolegové a dobré zázemí YIT. Byl u zrodu většiny projektů, nejvíc pyšný je ale na KOTI Green Motol, který byl dokonce pojmenovaný dle Davidova návrhu. V rozhovoru se dále například dozvíte, jaké otázky nejčastěji slýchá od klientů, nebo jak vypadá typický den Client Relationship Managera.

Přečtěte si celý rozhovor

Honza: Sustainability / Environment Specialist

Tentokrát jsme vyzpovídali Honzu, který má za sebou dlouhou oborovou zkušenost na Ministerstvu životního prostředí a SFŽP a díky tomu pomáhá obohacovat naše projekty o zajímavá, ale hlavně potřebná udržitelná řešení. V rozhovoru se také dozvíte, jak Honza přistupuje k ekologii ve svém osobním životě, že je to nadšený maratonec, a jak to vše i díky benefitům YIT zvládá skloubit s péčí o rodinu.

Přečtěte si celý rozhovor

Lenka: Client Changes Manager

Kromě přípravy klientských změn tráví Lenka podstatnou část pracovní doby s budoucími majiteli na stavbách nebo u dodavatelů. K designu se dostala přes návrh vlastního domu, dnes už se kromě interiérů nebojí pustit ani do návrhů zahrad. Zjistěte, jaký styl designu Lenka preferuje, kde bere inspiraci nebo její tipy ohledně zařizování nového domova.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ROZHOVOR

Láďa: Project Coordinator

Láďa ve YIT začínal na pozici Site Managera a nedávno povýšil na pozici Project Coordinator. Jeho náplní práce je kontrola průběhu výstavby, řešení akutních situací, které se během výstavby mohou naskytnout a v neposlední řadě je to příprava projektu pro kolaudační řízení. V rozhovoru se dozvíte, co Láďu přivedlo ke stavařské pozici, nebo které z benefitů od YIT využívá nejvíce.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ROZHOVOR

Tomáš: Project Coordinator

Tom u nás nastoupil do Trainee programu a časem se vypracoval až na pozici Project Coordinator. V rámci tohoto programu pro studenty si vyzkoušel práci hned ve třech odděleních, díky čemuž si ujasnil, co by chtěl v budoucnu dělat. V rozhovoru se dále dozvíte, jak program probíhal, pro koho je určený i jaké jsou jeho největší přínosy. Tom nám také prozradil, jak se mu pracuje v současném týmu a co rád podniká po práci.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ROZHOVOR

Michal: Design Manager

Michal u nás nastoupil také do Trainee programu a nyní pracuje na pozici Design Manager. V rozhovoru s Michalem se dozvíte, jak probíhal přesun z trainee na jeho momentální pozici, v čem spočívá práce design managera v developerské společnosti, jak vypadá jeho tým nebo jaký architektonický styl má nejraději.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ROZHOVOR

Zuzka: Acquisition and Joint Venture Specialist

Zuzka nám v dalším díle Pod střechou YIT poodhalí tak trochu záhadné oddělení akvizic, které stojí na samém začátku vzniku každého projektu. V rozhovoru se dozvíte, jakým způsobem probíhá nákup pozemku v Praze, jak se Zuzce daří skloubit práci a rodinu, nebo jak tráví volný čas.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ROZHOVOR

Filip: Sales Representative

Tentokrát jsme ve vzorovém bytu projektu PARVI Cibulka rozpovídali Filipa. Pracuje ve YIT více než jednu dekádu, v rozhovoru nám tak dokázal popsat vývoj firmy v průběhu času, ale třeba i jak se změnil profil a požadavky klientů. Přihodil i perličku ohledně spolupráce s klienty a prozradil, co ho baví v práci i v osobním životě.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ROZHOVOR

Verča: Design Manager

Jako dalšího člena týmu jsme ve vzorovém bytu projektu PARVI Cibulka rozpovídali Verču, která pracuje ve YIT na pozici Design Manažerky. V rozhovoru nám přiblížila svou náplň práce, na které z inovací zavedených během jejího působení ve YIT, je hrdá, a třeba také to, jaká města na ni po architektonické stránce zapůsobila během cestování. Přejeme krásné počtení.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ROZHOVOR