Hypotéka na nové bydlení

Hypotéka na nové bydlení

Na nový byt od YIT Vám stačí pouze 10 % z vlastních zdrojů i ve věkové kategorii nad 36 let.

Zbylých 90 % Vám zajistíme při úrokové sazbě 4,99 % a fixačním období 2 až 3 roky.

Vše na jednom místě

S námi si hypotéku sjednáte rychle a jednoduše. Díky našemu hypotečnímu poradenství si ušetříte starosti s administrativou a čas strávený čekáním v bankách. Nechejte financování vašeho nového bydlení na nás a mějte vše přehledně na jednom místě.

Hypotéka bez poplatků

Zdarma pro vás zpracujeme hypoteční úvěr, vytvoříme vám odhady a zajistíme vše potřebné pro hladký průběh financování vaší nemovitosti (protokoly o stavu stavby, rezervace finančních prostředků, čerpání na návrh na vklad, vedení běžného účtu, znalecké posudky). Kompletní servis a pomoc při čerpání hypotéky bez poplatků.

Tyto podmínky jsou zajištěny u vybraných bank a jsou pouze pro klienty Hypo.YIT.

Jen 10 % z vlastních zdrojů

Poskytujeme možnost financovat vaši nemovitost až do 90 % zástavní hodnoty za zajímavý úrok. K uzavření hypotéky vám tak bude stačit pouze 10 % vlastních zdrojů. Pokud vám hypoteční úvěr nebude poskytnut, garantujeme vrácení zaplacených vlastních zdrojů.

Vše na míru pro vás

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít řešení, které mu bude nejvíce vyhovovat. I proto nabízíme například možnost odkladu splátek hypotéky. Naši klienti od nás navíc získají možnost využít slevy na úrokových sazbách.

Vyřídíme vše za vás

Veškerou administrativu vyřešíme bezplatně za našeho klienta sami prostřednictvím hypotečních poradců společnosti Green Finance s.r.o. vázaného zástupce společnosti GEPARD FINANCE a. s. samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru dle zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Nebudete tak muset zajišťovat vklad zástavních smluv na Katastrální úřad, odhad nemovitosti a přímou komunikaci s bankou či s developerem. Zařídíme vám také pojištění nebo úvěry ze stavebního spoření. V případě, že si budete chtít zajistit úvěr sami či prostřednictvím vlastního hypotečního poradce, bude vám účtován poplatek za administrativní úkony s tím spojené (jednání s úvěrující bankou, kontrola úvěrové smlouvy, kontrola a uzavření zástavní smlouvy, kontrola návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí, ověřování podpisů na zástavních smlouvách apod.).

Reprezentativní příklad:

Výše úvěru 4 000 000,- Kč, doba splatnosti úvěru 30 let, celkový počet měsíčních splátek 360, měsíční splátka 21 448,- Kč, pevná úroková sazba s fixací 2 až 3 roky 4,99% p.a., RPSN 5,13%, celková částka splatná spotřebitelem 7 721 280,- Kč. Poplatky související s hypotečním úvěrem: poskytnutí hypotečního úvěru zdarma, měsíční vedení běžného účtu v bance zdarma, vedení a správa hypotečního úvěru zdarma, ocenění nemovitosti zdarma, čerpání úvěru zdarma. S hypotečním úvěrem Vám vzniknou další náklady jako náklady na řízení u katastru nemovitostí spojené se zřízením zástavního práva v předpokládané výši 2 000,- Kč, náklady spojené se zrušením zástavního práva při ukončení hypotečního úvěru v předpokládané výši 2 000,- Kč, poplatek bance za odeslání takového pokynu k výmazu zástavního práva v předpokládané výši 500,- Kč, náklady spojené s požadovaným pojištěním nemovitosti. Hypoteční úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti ve prospěch financující banky. Samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru je společnost GEPARD FINANCE a.s.

Naši hypoteční poradci

Napište nám

Moje oblíbené ()

Nemáte vybrané žádné oblíbené.

Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.