Prodej nových bytů v Praze

Hlavní město patří dlouhodobě k nejlepším místům pro život v České republice. Dostatek škol, školek, zdravotnických zařízení a obchodů, řadí naší metropoli k nejžádanějším lokalitám pro nové byty. Praha nabízí i široké kulturní vyžití v divadlech, kinech nebo hudebních klubech, a to vše se skvělou dostupností MHD.

Koupit nový byt v Praze je dobrá investice. Ceny pražských nemovitostí prakticky neustále rostou a byt se vám zhodnotí v případě bydlení, ale i pokud se jej rozhodnete pronajímat. Finančně nejzajímavější jsou novostavby, které nabízejí moderní a často luxusní nové byty v Praze na prodej v zajímavých částech metropole, která má stále mnoho lokalit nejen na okraji, ale i ve vnějším centru, kde se staví nové byty za zajímavé ceny. V našich projektech nabízíme nové byty na prodej v Praze.

Vnější centrum metropole je skvělým místem pro život. Do středu města se dostanete pěšky nebo tramvají během pár minut, ale přesto bydlíte v zeleni a klidu. Díky propracovanému systému pražské hromadné dopravy se nemusíte bát bydlení ani v okrajových částech metropole. Ve dne vás za pár minut do centra dopraví metro, návrat z koncertu zvládnete některým z nočních autobusů.

Projekty YIT v Praze

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Praha
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Odesílám...