Nové byty na prodej v LAPPI Hloubětín

LAPPI Hloubětín rozšíří vznikající finskou čtvrť v Praze

Vedle rezidenčního komplexu SUOMI Hloubětín, v této čím dál vyhledávanější pražské lokalitě, vyrostl projekt LAPPI Hloubětín – zatímco první název inspirovalo Finsko, druhý je pojmenovaný po Laponsku.

Na pozemku o ploše cca 1,2 hektaru projekt zahrnuje téměř 290 nízkoenergetických bytových jednotek ve finském stylu a 8 komerčních prostorů ve třech etapách – KEMI, RANUA a TORNIO. Výstavba mezi ulicemi Kolbenova, Laponská a Granitova začala bytovými domy KEMI a RANUA a následně TORNIO. LAPPI Hloubětín navíc obohatil celou lokalitu o další komerční prostory.

Z nabídky bytových jednotek si vyberou singles i rodiny s dětmi, které hledají příjemné a praktické bydlení v bezpečném prostředí nedaleko přírody.

Mapa a občanská vybavenost

Pro děti
Pro děti

Školka a dětská hřiště

Sport / Cyklostezka
Sport / Cyklostezka

Fitness stezka Rokytka

Příroda na dosah
Příroda na dosah

V blízkosti říčky Rokytky

Úsporné řešení
Úsporné řešení

Energetická náročnost budovy B

LAPPI Hloubětín - nová finská čtvrť v Praze

Atraktivní městská lokalita

Lokalitu na rozhraní pražských Vysočan a Hloubětína pro vás měníme na novou finskou čtvrť, kde se moderní a příjemné bydlení ve finském stylu potkává s klidem místní přírody. V oblasti mezi stanicemi metra Kolbenova a Hloubětín postupně vznikne nový bytový areál LAPPI Hloubětín, který svými třemi etapami rozšíří stávající projekt SUOMI Hloubětín. Součástí celého areálu je i mateřská škola.

Čistá severská architektura

Architektonický návrh stejně jako u projektu SUOMI Hloubětín vzešel z pera studia Loxia a přirozeně tak na něj navazuje. Jednotlivé budovy budou postaveny v podobném duchu s odkazem na severskou architekturu a estetiku, která klade důraz na jednoduché a přímé linie. U ulice Kolbenova roste budova KEMI. Směrem na jih pak pokračuje zástavba bytovým domem RANUA. Dominantou areálu se následně stane solitérní věžový dům TORNIO, který bude stát v pomyslném středu komplexu.

Občanská vybavenost

Velkou výhodou je občanská vybavenost, která kromě okolí nabízí i další nebytové prostory pro drobné obchody a služby nacházející se přímo v komplexu SUOMI Hloubětín. V areálu už nyní najdete např. kavárnu, pizzerii, vinárnu, potraviny, květinářství atd. Navíc zde nechybí dětské hřiště, cyklostezka či zelené relaxační zóny, které vám zpříjemní bydlení.

V kontaktu s přírodou

Bydlení v nové čtvrti je ideální pro všechny rezidenty, kteří dokážou ocenit široké možnosti pro relaxaci a trávení volného času v blízkém dosahu. Areál LAPPI a SUOMI Hloubětín se svažuje do zeleného koridoru podél údolí říčky Rokytky. To jsme zrekultivovali a navázali tak na park Zahrádky, čímž došlo k vzájemnému pěšímu a cyklistickému propojení bytových komplexů v okolí. Kolem říčky navíc vede atraktivní stezka, která je oblíbená nejen mezi obyvateli Prahy 9 pro své rekreační a sportovní využití.

*Ilustrativní vizualizace jsou pouze ilustrativního charakteru a developer si vyhrazuje právo změny.

Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín?

Kontaktujte nás

Mám zájem o
LAPPI Hloubětín
Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
An error has occurred while getting captcha image