Nové byty na prodej v SUOMI Hloubětín

Bydlení v projektu SUOMI Hloubětín

Náš největší rezidenční komplex SUOMI Hloubětín je situován do dynamicky se rozvíjející části Prahy 9. Tato lokalita má dobrou vazbu na dopravní infrastrukturu a je skvěle dostupná městskou dopravou. Tramvajové zastávky se nachází v těsné blízkosti areálu. Pravidelné linky vedoucí ke stanicím metra B – Kolbenova a Hloubětín obyvatele nové finské čtvrti přiblíží ke všem službám veřejné a občanské vybavenosti v okolí. Současně mohou využívat pestré zázemí, které jsme vybudovali v rámci předchozích etap – přímo v projektu již vznikla kavárna, pizzerie, vinárna, potraviny či ordinace fyzioterapie.

Rodiny s dětmi jistě potěší dětské hřiště a mateřská škola podle návrhu finského architekta Jyrki Tasy. Majitelé pejsků mohou využívat psí loučku. SUOMI Hloubětín se nachází v blízkosti říčky Rokytky, jejíž část toku a břehy jsme zrevitalizovali. Podél ní vede atraktivní stezka, která je hojně využívaná k rekreaci a sportu.

Mapa a občanská vybavenost

Pro děti

Školka a dětská hřiště

Sport / Cyklostezka

Fitness stezka Rokytka

Příroda na dosah

V blízkosti říčky Rokytky

Úsporné řešení

Energetická náročnost budovy B

SUOMI Hloubětín – nová finská čtvrť v Praze

Lokalita

Moderně se rozvíjející lokalita na pomezí pražských čtvrtí Vysočany a Hloubětín se vyznačuje výborným dopravním spojením a snadnou dostupností městskou hromadnou dopravou. Tramvajová zastávka vedoucí na metro se nachází přímo u areálu, cesty autem zase usnadní rychlé napojení na Pražský okruh. Velkým benefitem je rovněž okolní příroda. Komplex SUOMI Hloubětín se nachází v sousedství Rokytky, kde jsme zrevitalizovali část jejího toku a břehů. Park podél říčky a zdejší oblíbená cyklostezka, jejíž napojení jsme vybudovali i kolem areálu, poskytují řadu příležitostí pro trávení volného času.

Občanská vybavenost

Rezidenti nebudou mít nouzi ani o potřebnou občanskou vybavenost, kterou naleznou přímo v komplexu. V rámci dřívějších etap zde již vyrostla kavárna, pizzerie, , potraviny či ordinace fyzioterapie. Rodiče s dětmi ocení mateřskou školu podle návrhu finského architekta Jyrki Tasy a dětské hřiště. Další obchody a služby v těsné blízkosti vzniknou v rámci projektu LAPPI Hloubětín. Nedaleko areálu je i zdravotnické zařízení, plavecký bazén, pošta nebo obchodní centrum.

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na Hypo.YIT

Líbí se Vám projekt SUOMI Hloubětín?

Kontaktujte nás

Mám zájem o
SUOMI Hloubětín
Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
An error has occurred while getting captcha image