Nové byty na prodej v SUOMI Hloubětín

SUOMI Hloubětín nabízí nové byty v Praze

Nově vznikající rezidenční čtvrť SUOMI Hloubětín je situována do dynamicky se rozvíjející části Prahy 9. Tato lokalita má dobrou vazbu na dopravní infrastrukturu a je skvěle dostupná městskou dopravou. Ta své obyvatele přiblíží ke všem službám veřejné a občanské vybavenosti v okolí. Projekt se nachází v blízkosti atraktivní stezky, která vede podél říčky Rokytky a je hojně využívaná k rekreaci a sportu. Rodiny s dětmi jistě potěší mateřská školka v areálu. Majitelé pejsků budou moci využívat psí loučku, kterou rovněž plánujeme v areálu vybudovat.

Mapa a občanská vybavenost

Pro děti
Pro děti

Školka a dětská hřiště

Sport / Cyklostezka
Sport / Cyklostezka

Fitness stezka Rokytka

Příroda na dosah
Příroda na dosah

V blízkosti říčky Rokytky

Úsporné řešení
Úsporné řešení

Energetická náročnost budovy B

SUOMI Hloubětín – nová finská čtvrť v Praze

Lokalita

Lokalitu na rozhraní pražských Vysočan a Hloubětína pro vás měníme na novou finskou čtvrť, kde se moderní a příjemné bydlení ve finském stylu potkává s klidem místní přírody. V oblasti mezi stanicemi metra Kolbenova a Hloubětín postupně vzniká bytový areál, který plánujeme rozšířit o další část. V deseti etapách nyní roste projekt SUOMI Hloubětín s téměř 900 byty. Součástí areálu bude i mateřská škola, která je nyní ve výstavbě.

Architektura

Celou čtvrť sjednocuje střízlivé a funkční provedení domů s jasnými liniemi, které je inspirováno skandinávskou architekturou a na němž je znát vliv severské přírody. Areál si bere to nejlepší ze stylu Finska, mateřské země YIT. Vše finské vás bude provázet doslova na každém kroku. V komplexu SUOMI se projdete po ulicích nesoucích jména známých Finů a na tramvajové zastávce vás uvítají sochy zajíců běláků, kteří se ve Finsku hojně vyskytují. Jednotlivé etapy projektu zase nesou názvy finských měst, o nichž se dozvíte víc na informačních panelech, umístěných u jednotlivých etap.

Občanská vybavenost

Kromě okolí se další nebytové prostory pro drobné obchody a služby nachází přímo v SUOMI Hloubětín. V celém areálu se tak najde místo například pro restauraci, kavárnu a potřebné služby. Navíc zde nebudou chybět herní prvky, cyklostezka či zelené relaxační zóny, které vám zpříjemní bydlení.

Bydlení obklopené přírodou

Jižní hranici finské čtvrti tvoří říčka Rokytka, jejíž koryto jsme v roce 2019 revitalizovali. Místo neudržovaných a zarostlých příkrých břehů vznikly nádherné meandry, které účinně zadržují vodu. Říčka se klikatí v krajině, čímž poskytuje nový domov rybám, ptákům i dalším zvířatům. Vy si u Rokytky můžete dát do těla na fitness stezce, projet se na kole nebo si jen užít klidnou procházku s posezením u čisté vody. Mysleli jsme také na vaše domácí mazlíčky. Zařádit si mohou na blízké psí loučce, kterou v areálu plánujeme vybudovat. Bezprostřední sousedství řeky a zeleně navíc celou lokalitu zútulňuje a ochlazuje a vytváří tak v SUOMI příjemné podmínky i v letních vedrech.

Finská čtvrť je navržena tak, aby zodpovědně hospodařila s vodou – systémy koryt, průlehů, vsakovacích a retenčních nádrží pomáhají zachycovat déšť. Voda pak bude používána na zalévání a údržbu zeleně.

Skvělá dopravní dostupnost

Velkou výhodou areálu je výborná dopravní dostupnost. Ať už si vyberete stanici metra Kolbenova či Hloubětín, dojdete na ni za pár minut. Metro vás do centra odveze za necelou čtvrthodinku. U finské čtvrti jsou také hned dvě zastávky tramvaje. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst pro vaše auta. Řidiči se snadno a rychle napojí na hlavní tahy, které je odvezou buď do středu metropole, nebo za její hranice.

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na Hypo.YIT

Líbí se Vám projekt SUOMI Hloubětín?

Kontaktujte nás

Mám zájem o
SUOMI Hloubětín
Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.