RANUA

Ve výstavbě
Volné byty:

20

Celkový počet bytů :

111

Více informací

BONUS

Dorovnáme vám rozdíl v hypotéce až 200 000 Kč vč. DPH s garancí konečné ceny.
Časově omezená nabídka!

Bydlení v LAPPI Hloubětín - etapa RANUA

Etapa s názvem RANUA sestává ze 111 nízkoenergetických bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk. Etapa je součástí projektu LAPPI Hloubětín a vybere si zde každý – singles, páry i rodiny s dětmi, které hledají příjemné a praktické bydlení v bezpečném prostředí nedaleko přírody. Budova o osmi nadzemních a dvou podzemních podlažích představuje moderní pojetí klasického uspořádání bytového domu. Mezi etapami RANUA a budoucí etapou TORNIO je plánovaný klidný a prosvětlený prostor se zelení a herními prvky.

Etapa RANUA, pojmenována podle laponské obce s nejsevernější zoologickou zahradou na světě specializující se na arktické druhy zvířat. Dokončení této etapy plánujeme na třetí čtvrtletí roku 2023.

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk o velikostech od 26 m2 do 137 m2, každý z nich má svůj zasklený balkon, předzahrádku či terasu a ke všem náleží sklepní kóje. Většina bytů je vybavena prefabrikovanou koupelnou. Součástí bytových domů jsou i garážová stání, kočárkárny/kolárny a prostor pro mytí psů a kol. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

    Brožury ke stažení

    Financování

    Na vlně dostupné hypotéky

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Mapa a občanská vybavenost

    LAPPI Hloubětín

    LAPPI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    *Vizualizace jsou ilustrativní a mohou se lišit od skutečného provedení.

    Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín – RANUA?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    RANUA
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
    An error has occurred while getting captcha image