TORNIO

Ihned k nastěhování
Volné byty:

26

Celkový počet bytů :

79

Více informací

Bydlení v etapě TORNIO projektu LAPPI Hloubětín

Etapa TORNIO je dominantou areálu LAPPI Hloubětín. Solitérní věžový dům se třinácti nadzemními podlažími, jenž vyrostl v pomyslném středu komplexu, zahrnuje 79 moderních jednotek ve finském stylu o dispozicích 1+kk až 5+kk. Ke každému bytu patří sklep a rovněž zasklený balkon, terasa či předzahrádka . Ve dvou podzemních podlažích se nachází garážová stání. Samozřejmostí je kočárkárna/kolárna a místo, kde můžete očistit zablácené kolo nebo třeba pejska.

Z pestré nabídky si vyberou singles i rodiny s dětmi, které hledají příjemné a praktické bydlení v bezpečném prostředí nedaleko přírody.

Součástí etapy se stanou také dva komerční prostory, které mohou jejich majitelé proměnit například na menší obchod, lékárnu nebo kadeřnictví. Soukromí a bezpečí zaručí vnitroblok se zelení a s herními prvky. Do něj je orientována většina bytů, což garantuje ničím nerušené bydlení.

Detaily projektu

Bytové standardy

Součástí bytů je příprava pro předokenní žaluzie na dálkové ovládání, s výjimkou severní fasády domu. Byty jsou rovněž vybaveny úsporným větráním v systému centrální rekuperace, které v interiéru zajistí zdravý a čerstvý vzduch.

V rámci standardního vybavení si také můžete vybrat z několika variant bytů s rozdílnými dekory vinylových podlah, dlažeb a obkladů.

    Brožury ke stažení

    Financování

    Na vlně dostupné hypotéky

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Mapa a občanská vybavenost

    LAPPI Hloubětín

    LAPPI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    SUOMI a LAPPI Hloubětín v 360°

    *Ilustrativní vizualizace jsou pouze ilustrativního charakteru a developer si vyhrazuje právo změny.

    Vzorový byt

    Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín – TORNIO?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    TORNIO
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
    An error has occurred while getting captcha image