<

TORNIO

Ve výstavbě
Volné byty:

72

Celkový počet bytů :

79

Více informací

Bydlení v LAPPI Hloubětín - etapa TORNIO

Etapa TORNIO se stane dominantou nově vznikajícího areálu LAPPI Hloubětín. Solitérní věžový dům se třinácti nadzemními podlažími, jenž roste v pomyslném středu komplexu, zahrnuje 79 moderních jednotek ve finském stylu o dispozicích 1+kk až 5+kk. Ke každému bytu patří sklep a rovněž zasklený balkon, terasa či předzahrádka . Ve dvou podzemních podlažích se budou nacházet garážová stání. Samozřejmostí bude kočárkárna/kolárna a místo, kde můžete očistit zablácené kolo nebo třeba pejska.

Z pestré nabídky si vyberou singles i rodiny s dětmi, které hledají příjemné a praktické bydlení v bezpečném prostředí nedaleko přírody. Součástí etapy se stanou také dva komerční prostory, které mohou jejich majitelé proměnit například na menší obchod, lékárnu nebo kadeřnictví. Soukromí a bezpečí zaručí vnitroblok se zelení a s herními prvky. Do něj bude orientována většina bytů, což garantuje ničím nerušené bydlení.

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty v dispozicích 1+kk až 5+kk o velikostech od 31 m2 do 123 m2, ke každému z nich náleží zasklený balkon, předzahrádka či terasa a také sklepní kóje. Součástí domu jsou i garážová stání, kočárkárna/kolárna a prostor pro mytí psů a kol. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Bytové standardy

Součástí bytů je příprava pro předokenní žaluzie na dálkové ovládání, s výjimkou severní fasády domu. Byty jsou rovněž vybaveny úsporným větráním v systému centrální rekuperace, které v interiéru zajistí zdravý a čerstvý vzduch.

V rámci standardního vybavení si také můžete vybrat z několika variant bytů s rozdílnými dekory vinylových podlah, dlažeb a obkladů. Výběr z běžných i nadstandardních materiálů včetně dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet v on-line nástroji Konfigurátor.

 

    Brožury ke stažení

    Financování

    Na vlně dostupné hypotéky

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Mapa a občanská vybavenost

    LAPPI Hloubětín

    LAPPI Hloubětín
    • Cyklostezky
    • Tramvaj, metro
    • Základní škola, Mateřská škola
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín – TORNIO?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    TORNIO
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.