Nové byty na prodej v LAPPI Hloubětín

BONUS

Dorovnáme vám rozdíl v hypotéce až 500 000 Kč vč. DPH s garancí konečné ceny u etap KEMI a RANUA.
Časově omezená nabídka!

Jedinečná nabídku bytů v projektu KEMI, kde je součástí každého bytu i kuchyňská linka vč. spotřebičů.

LAPPI Hloubětín rozšíří vznikající finskou čtvrť v Praze

Hned vedle rezidenčního komplexu SUOMI Hloubětín, v této čím dál vyhledávanější pražské lokalitě, roste projekt LAPPI Hloubětín – zatímco první název inspirovalo Finsko, druhý je pojmenovaný po Laponsku.

Na pozemku o ploše cca 1,2 hektaru zahrne projekt téměř 290 nízkoenergetických bytových jednotek ve finském stylu a 8 komerčních prostorů ve třech etapách – KEMI, RANUA a TORNIO. Výstavba mezi ulicemi Kolbenova, Laponská a Granitova začala bytovými domy KEMI a RANUA a následně TORNIO. LAPPI Hloubětín navíc obohatí celou lokalitu o další komerční prostory.

Z nabídky bytových jednotek si vyberou singles i rodiny s dětmi, které hledají příjemné a praktické bydlení v bezpečném prostředí nedaleko přírody.

Mapa a občanská vybavenost

Pro děti
Pro děti

Školka a dětská hřiště

Sport / Cyklostezka
Sport / Cyklostezka

Fitness stezka Rokytka

Příroda na dosah
Příroda na dosah

V blízkosti říčky Rokytky

Úsporné řešení
Úsporné řešení

Energetická náročnost budovy B

LAPPI Hloubětín - nová finská čtvrť v Praze

Atraktivní městská lokalita

Lokalitu na rozhraní pražských Vysočan a Hloubětína pro vás měníme na novou finskou čtvrť, kde se moderní a příjemné bydlení ve finském stylu potkává s klidem místní přírody. V oblasti mezi stanicemi metra Kolbenova a Hloubětín postupně vznikne nový bytový areál LAPPI Hloubětín, který svými třemi etapami rozšíří stávající projekt SUOMI Hloubětín. Součástí celého areálu je i mateřská škola.

Čistá severská architektura

Architektonický návrh stejně jako u projektu SUOMI Hloubětín vzešel z pera studia Loxia a přirozeně tak na něj navazuje. Jednotlivé budovy budou postaveny v podobném duchu s odkazem na severskou architekturu a estetiku, která klade důraz na jednoduché a přímé linie. U ulice Kolbenova roste budova KEMI. Směrem na jih pak pokračuje zástavba bytovým domem RANUA. Dominantou areálu se následně stane solitérní věžový dům TORNIO, který bude stát v pomyslném středu komplexu.

Občanská vybavenost

Velkou výhodou je občanská vybavenost, která kromě okolí nabízí i další nebytové prostory pro drobné obchody a služby nacházející se přímo v komplexu SUOMI Hloubětín. V areálu už nyní najdete např. kavárnu, pizzerii, vinárnu, potraviny, květinářství atd. Navíc zde nechybí dětské hřiště, cyklostezka či zelené relaxační zóny, které vám zpříjemní bydlení.

V kontaktu s přírodou

Bydlení v nové čtvrti je ideální pro všechny rezidenty, kteří dokážou ocenit široké možnosti pro relaxaci a trávení volného času v blízkém dosahu. Areál LAPPI a SUOMI Hloubětín se svažuje do zeleného koridoru podél údolí říčky Rokytky. To jsme zrekultivovali a navázali tak na park Zahrádky, čímž došlo k vzájemnému pěšímu a cyklistickému propojení bytových komplexů v okolí. Kolem říčky navíc vede atraktivní stezka, která je oblíbená nejen mezi obyvateli Prahy 9 pro své rekreační a sportovní využití.

Online kamera

Skvělá dopravní dostupnost

Velkou výhodou areálu představuje výborná dopravní dostupnost. Ať už si vyberete stanici metra Kolbenova či Hloubětín, dojdete na ni za pár minut. Odtud do centra dojedete za necelou čtvrthodinku. U finské čtvrti se nachází také hned dvě zastávky tramvaje. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst pro vaše auta. Řidiči se snadno a rychle napojí na hlavní tahy, které je odvezou buď do středu metropole, nebo za její hranice. 

Financování

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Líbí se Vám projekt LAPPI Hloubětín?

Kontaktujte nás

Mám zájem o
LAPPI Hloubětín
Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.