SIJA Kamýk

Ve výstavbě
Volné byty:

94

Celkový počet bytů :

122

Více informací

V projektu SIJA Kamýk jsou byty 1+kk plně vybaveny nábytkem a kuchyňskou linkou vč. spotřebičů
a byty 2+kk kuchyňskou linkou vč. spotřebičů.

Nové byty na prodej v SIJA Kamýk

V oblíbené části Prahy 12 pro vás postavíme nový projekt SIJA Kamýk se 122 byty ve finském stylu. Vybírat můžete z pestré nabídky jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 30 do 116 m². Součástí většiny bytů jsou i balkony, terasy či předzahrádky.

Pozitivní zpětná vazba klientů nás motivovala k plnému vybavení bytů 1+kk nábytkem a kuchyňskou linkou vč. spotřebičů a bytů 2+kk kuchyňskou linkou vč. spotřebičů.

V rámci projektu nebude chybět kočárkárna, garážová parkovací stání a také sklepní kóje. Rodinné chvilky pohody lze trávit v klidném vnitrobloku.

Soukromá část přístupná jen rezidentům nabídne příjemné posezení a prostor pro mytí kol či psů. Tu veřejnou s parkem během výstavby zrevitalizujeme a vysázíme zde novou zeleň. Plánujeme také opravit chodníky a zřídit workout zónu či nové dětské hřiště. Nezapomínáme ani na občanskou vybavenost – proto v projektu vybudujeme 4 komerční prostory, kde mohou vzniknout drobné obchody a služby.

Projekt roste na rohu ulic Hodkovická a Mariánská, v městské části Praha-Kamýk s klidnou atmosférou a vším potřebným po ruce. Bytovému domu ve tvaru písmene „L“, o 2 podzemních a 10 nadzemních podlažích (s posledním ustupujícím), dominuje výrazný nárožní arkýř, jehož stěna podél hlavní ulice bude dále členěna balkony. Návrh, o nějž se postaralo studio AGE project, se nese v elegantním a nadčasovém severském stylu a plynule navazuje na okolní zástavbu.

Mapa a občanská vybavenost

Kamýk

Lokalita a občanská vybavenost

Bydlení v rozvíjející se městské čtvrti Kamýk ocení díky její dobré občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti jak singles a páry, tak rodiny s dětmi. Přímo u bytového domu se nachází obchod s potravinami, na větší nákupy lze vyrazit do nedalekého OC Novodvorská Plaza. Nechybí mateřské i základní školy a také gymnázium, nedaleko rovněž sídlí Policejní akademie ČR. Za 4 minuty se autem dostanete do Fakultní Thomayerovy nemocnice, za 5 minut pak do Institutu klinické a experimentální medicíny.

Volný čas a dopravní dostupnost

Volný čas můžete trávit ve dvou pobočkách Kulturního centra „12“ nabízejících bohatý program pro děti i dospělé. Dopravní spojení zajišťuje zastávka autobusu ležící doslova za rohem, odkud se lze napojit na metro C - Kačerov či Budějovická, metro A - Želivského anebo metro B - Smíchovské nádraží. Zároveň zde v docházkové vzdálenosti vznikne plánovaná zastávka nového metra D - Nové Dvory.

Aktivní i pasivní odpočinek v zeleni

Lokalitu si zamilují především milovníci sportu a přírody. V těsné blízkosti projektu můžete navštívit koupací biotop Lhotka. K příjemným procházkám vás bude lákat lesopark Hodkovičky se Zátišským potokem a rybníkem a také s Dvoreckým potokem a rybníkem. Zavítat lze i do lesa Kamýk se zookoutkem, naučnou stezkou „Neleníme v zeleni“ a dětským hřištěm. O sportovní vyžití se postarají tenisové centrum Tempo či squash aréna poblíž rezidence. V neposlední řadě lze využívat také okolní veřejné hřiště na míčové hry anebo venkovní posilovnu.

Detaily projektu

Dispozice bytů

V nabídce jsou nové byty o dispozicích 1+kk až 4+kk o velikostech od 30 m2 do 116 m2, Součástí většiny bytů je i propojení s venkovním prostředím za pomocí balkonů, teras či předzahrádky. Součástí bytového domu jsou i garážová stání, sklepní kóje a kočárkárna. Jako bonus vám na stěhování přispějeme formou poukazu.

Bytové standardy

V rámci standardního vybavení nového bytu vám nabízíme několik dekorů vinylových podlah, vstupních a interiérových dveří, obkladů i dlažby. U některých z bytů je plánována příprava na předokenní žaluzie, u většiny bytů pak budou okna s trojsklem. Součástí některých se stanou také rekuperační jednotky, u bytů v předposledním podlaží je plánována i příprava pro osazení klimatizací. Byt v nejvyšším podlaží bude vybaven nadstandardně. Výběr z běžných i nadstandardních materiálů včetně dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet v on-line nástroji Konfigurátor.

    Online kamera

    Brožury ke stažení

    *Ilustrativní vizualizace jsou pouze informativního charakteru a developer si vyhrazuje právo změny.

    Líbí se Vám projekt SIJA Kamýk?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    SIJA Kamýk
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
    An error has occurred while getting captcha image