VESI Hostivař

Ve výstavbě
Volné byty:

118

Celkový počet bytů :

208

Více informací

Nové jednotky apartmánovéhoé typu s garancí konečné ceny jako při úroku 1,89 %.

Na novou jednotku apartmánového typu od YIT Vám stačí pouze 10 - 15 % z vlastních zdrojů.

Zbylých 90 - 85 % Vám zajistíme při úrokové sazbě 5,14 % a fixačním období 10 let.

Projekt VESI Hostivař v prodeji

V klidné, velmi oblíbené rezidenční pražské lokalitě plné zeleně pro vás stavíme zcela nový projekt VESI Hostivař. Jedinečná poloha na okraji Přírodního parku Hostivař-Záběhlice promění sen o bydlení v přírodě, ale na dosah všem výhodám velkoměsta, ve skutečnost.

Roste zde pět objektů se čtyřmi a pěti nadzemními podlažími, které nabídnou bydlení v 208 jednotkách apartmánového typu s dispozicemi 1+kk až 4+kk a velikostí od 25 m² do 104 m². Jedenáct z nich bude určeno pro osoby se zhoršenou možností orientace a pohybu, čemuž bude uzpůsobeno i jejich vybavení.

Chybět nebudou předzahrádky, ve vyšších patrech pak terasy nebo balkóny.

Mapa a občanská vybavenost

Hostivař - moderní a komfortní bydlení přímo u lesa

Zelený areál pro spokojené bydlení

Areál VESI Hostivař s centrální recepcí, ostrahou a kamerovým systémem poskytne svým obyvatelům maximální soukromí a bezpečí. Součástí projektu se stanou parkové plochy s dostatkem zeleně, chodníky s posezením na lavičkách pro odpočinek a promenáda podél Košíkovského potoka. V rámci šetrnosti k životnímu prostředí se pro zalévání bude přednostně využívat dešťová voda z retenčních nádrží. Fotovoltaická elektrárna pak pokryje část spotřeby elektřiny ve společných částech a na osvětlení areálu. V podzemním podlaží pak najdete sklepní kóje, kočárkárny a místnosti pro mytí kol či psů.

Metro, obchody a služby - vše v dosahu

Projekt VESI Hostivař roste ve vzdálenosti jen pár minut autobusem od stanic metra, mezi městskými částmi Chodov a Hostivař, které poskytují dobrou dostupnost do středu metropole a zároveň kompletní občanskou vybavenost. V okolí se tak nalézá spousta škol, nákupních možností, služeb, restaurací i zábavy – např. v nedalekých obchodních centrech Westfield na Chodově a Vivo v Hostivaři. Rodiny s dětmi dále ocení několik hřišť či blízký Toulcův dvůr s mateřskou školou a centrem ekologické výchovy s celou řadou přírodních zajímavostí. Sportovní vyžití zajistí venkovní posilovna nebo areál Jedenáctka s bazénem a multifunkční halou vzdálený jen 5 minut jízdy autem.

Příroda hned za okny

Hostivař se stala vyhledávanou lokalitou pro rekreaci. Té si budete moct užívat dosyta, neboť projekt se nachází v blízkosti hostivařské vodní nádrže a lesoparku. Příjemný výlet se dá podniknout do vesnické památkové zóny Stará Hostivař, děti se pak vyřádí v Divoké zahradě se zookoutkem či na unikátní hmatové stezce pro chůzi naboso. Objevovat kouzla přírody lze také na naučné stezce Povodím Botiče.

Zajímavosti z historie

První zmínky o Hostivaři, tehdy ještě vísky v severním údolí Botiče, pochází z Kosmovy kroniky z 11. století. Čtvrť svůj název pravděpodobně získala podle místního usedlíka Hostivara, kterého takto přezdívali kvůli tomu, že svým hostům buď vařil, nebo je varoval před nebezpečím.

Původní zástavba s těmi největšími statky byla až na výjimky v 70. letech 20. století zlikvidována a do dnešních dní se tak dochovaly víceméně jen domkařské a chalupnické stavby. Území Staré Hostivaře se stalo v roce 1993 vesnickou památkovou zónou.

Detaily projektu

Dispozice bytů

VESI Hostivař nabízí jednotky v dispozicích od 1+kk do 4+kk a výměře od 25 m2 do 104 m2. Většina z jednotek apartmánového typu má vlastní balkon, terasu nebo předzahrádku. Promyšlené dispozice a čistý finský design jsou samozřejmostí.

Bytové standardy

U většiny jednotek můžete vybírat z několika dekorů interiérových dveří, dlažeb, podlahových krytin a obkladů můžete v rámci standardního vybavení nového bydlení bezplatně. Vstupní dveře budou od společnosti SAPELI. Přichystána je pro vás také příprava na předokenní žaluzie. Většina jednotek v nejvyšších patrech bude disponovat klimatizací. Nadstandardní vybavení dle individuálních představ pak můžete řešit v rámci klientských změn.

    Financování

    Hypotéka promyšlená srdcem

    Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

    Více na Hypo.YIT

    Jarní bonus od YIT

    Pomůžeme vám s financováním hypotéky!

    Dnes je pro mnohé zájemce o nové bydlení komplikované získat hypotéku a pokrýt měsíční splátky. Rozhodli jsme se vám proto pomoci a nabízíme nyní exkluzivní jarní bonus! Ve všech našich developerských projektech za vás vyrovnáme rozdíl mezi současnou úrovní úrokových sazeb (cca 5,5 %) a úrovní z loňského roku (cca 1,89 %).

    Během následujících 24 měsíců od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní vám pokryjeme rozdíl v měsíčních splátkách. V podstatě od nás dostanete na pořízení nového domova od YIT unikátní finanční bonus, jako kdybyste si koupili byt při úrokové sazbě 1,89 %.

    Dokud se úrokové sazby nezačnou opět snižovat, nemusíte je řešit!

    Kolik tím ušetříte?

    Abychom vám lépe ilustrovali finanční úsporu, máme pro vás reprezentativní příklad. Při průměrné ceně jednotek apartmánového typu:

    • u 2+kk měsíčně ušetříte cca 13 500 Kč, což dohromady za 2 roky tvoří sumu přes
     300 000 Kč;
    • u 3+kk se pak při jednotlivé splátce jedná o rozdíl přes 18 000 Kč, což vám přinese bonus kolem 430 000 Kč.

    A co pak?

    Po 2 letech můžete v rámci ukončení fixace nebo v rámci refinancování samozřejmě využít aktuálních úrokových sazeb. Rádi vám pomůžeme najít to nejoptimálnější řešení.

    Neváhejte – bonus je časově omezený! Vztahuje se jen na smlouvy podepsané do 15. 6. 2022.

    Online kamera

    Brožury ke stažení

    Kontaktujte nás

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    VESI Hostivař
    Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.